معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 30

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 30

سی شماره از سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز گذشت که در هرکدام، شما را با 10 عنوان برتر همان روز آشنا کردیم. در روز قبل (4 دی ماه 1395) نیز تعدادی اپلیکیشن و بازی در کافه بازار منتشر شدند که بهترین آنها را انتخاب نموده و قصد داریم در این شماره به مرور آنها بپردازیم. با همراهی AppReview، آشنایی با این عناوین برتر را از دست ندهید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 بازی Blocky Basketball (غیر فارسی)

ورزش های گروهی از هیجان بیشتری برخوردار هستند و این موضوع دلیل خوبی برای تولید بازی های رایانه ای در سبک ورزشی بوده است. اگر به بسکتبال علاقه مند هستید، این بازی اندرویدی حتما توجه شما را جلب خواهد کرد. برای "Blocky Basketball" میتوانیم ویژگی هایی همچون گرافیک جذاب و گیم پلی سرگرم کننده را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

2 اپلیکیشن Dr.Web Security Space (فارسی شده)

با وجود انواع نرم افزارهای مخرب که در فضای مجازی منتشر میگردند، اگر به فکر امنیت دستگاه تلفن همراه یا تبلت خود نباشیم، ممکن است به آنها دچار شویم و اطلاعاتمان به سرقت برود. به کمک این برنامه اندرویدی میتوانید امنیت دستگاه خود را تا حد زیادی تامین کنید. عملکرد قوی و استفاده راحت برای همه اقشار، از جمله خصوصیات "Dr.Web Security Space" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

3 اپلیکیشن تقویم جلالی قبله نما و مبدل تاریخ

اطلاع دقیق از زمان و تاریخ روز، این روزها کار چندان دشواری نیست چون ابزارهای مختلفی بدین منظور در دسترس قرار دارند. این اپلیکیشن اندرویدی یکی از همین ابزارها بوده که میتوانید به عنوان یک تقویم ساده و کارآمد از آن بهره ببرید. امکانات مفید و رابط کاربری استاندارد، از ویژگی های "تقویم جلالی" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

4 اپلیکیشن ویدئوساز پیشرفته

ویدیو به عنوان محبوبترین رسانه، در بسیاری از موارد کاربرد دارد که مهمترین آنها، سرگرمی میباشد. با استفاده از این برنامه اندرویدی میتوانید ویدیوهای جالب بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای "ویدئوساز پیشرفته" باید به خصوصیاتی از قبیل امکانات متعدد و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

5 اپلیکیشن اکام ممبر

پیام رسان تلگرام برای برخی از افراد، تنها به منزله ابزار برقراری ارتباط نیست و از کانال های آن به عنوان منبع درآمد نیز استفاده میشود. این اپلیکیشن اندرویدی برای کسانی که در تلگرام کسب و کار به راه انداخته اند، مفید خواهید بود و به افزایش تعداد اعضای کانال آنها کمک میکند. محیط کاربرپسند و رابط کاربری استاندارد، از ویژگی های "اکام ممبر" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

6 بازی رنگینک

همه بازی ها دارای گیم پلی پیچیده نیستند و برخی از آنها در عین سادگی، میتوانند ما را در اوقات فراغت سرگرم کنند. این بازی اندرویدی از همین نوع بوده و قدرت تمرکز شما را به چالش میکشد. گیم پلی درگیرکننده و گرافیک زیبا، از خصوصیات "رنگینک" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 اپلیکیشن تک تایم

خیلی از افراد به تکنولوژی و مطالب علمی علاقه دارند و منابعی که به خبرهای مربوط به این حوزه میپردازند را دنبال میکنند. چنانچه جزو این دسته از افراد هستید و میخواهید از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی مطلع شوید، این برنامه اندرویدی برایتان مناسب خواهد بود. ظاهر کاربرپسند، محتوای غنی و رابط کاربری روان، از جمله ویژگی های "تک تایم" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 اپلیکیشن دستکاری فلیپ (غیر فارسی)

این اپلیکیشن اندرویدی یک سرگرمی ساده اما جالب برای به امتحان گذاشتن سرعت عمل و دقت شما میباشد. برای "دستکاری فلیپ" میتوانیم خصوصیاتی همچون گرافیک جالب و جنبه سرگرم کننده آن را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 اپلیکیشن همراه بانک ملل

حمل تعداد زیاد کارت های بانکی، ممکن است باعث ایجاد دردسر شود و به همین دلیل باید از روش های جایگزین استفاده کرد. این برنامه اندرویدی به شما امکان میدهد تا کارت های بانکی خود را مدیریت نموده و از آنها برای خرید شارژ سیم کارت، پرداخت قبض، دریافت موجودی و عملیات بانکی دیگر استفاده کنید. ظاهر زیبا، قابلیت های مفید و رابط کاربری استاندارد، از ویژگی های "همراه بانک ملل" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 اپلیکیشن من و لینکداین

بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی که بطور تخصصی در زمینه ارتباط مشاغل با یکدیگر فعالیت میکند، بدون تردید لینکداین (Linkedin) میباشد و دارای امکانات متعددی بوده که کار با آن را برای افراد غیر حرفه ای، دشوار کرده است. این اپلیکیشن اندرویدی حاوی آموزش های مفیدی در رابطه با لینکداین میباشد که میتوانید برای کار با این شبکه اجتماعی، از آنها بهره ببرید. برای "من و لینکداین" باید به خصوصیاتی همچون محیط کاربرپسند، محتوای غنی و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

 

توجه اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است.

اینها را هم بخوانید