معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 34

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 34

یک روز دیگر هم از فصل زمستان گذشت و بازار انتشار اپلیکیشن و بازی های موبایل همچنان داغ است. در شماره سی و چهارم از سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، شما را با 10 عنوان برتر که روز قبل (8 دی ماه 1395) در کافه بازار منتشر شدند، آشنا خواهیم کرد. در ادامه با AppReview همراه باشید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 اپلیکیشن شبکه آموزشی فندق

در دنیا هیچ حسی برتر از محبت والدین به فرزندان نیست و مراقبت از کودکان به اندازه ای اهمیت دارد که منابع آموزشی متعددی بدین منظور به وجود آمده است. این برنامه اندرویدی، درواقع یک شبکه آموزشی در حوزه کودکان میباشد که برای والدین بسیار مفید خواهد بود. برای "شبکه آموزشی فندق" میتوانیم به ویژگی هایی همچون محیط زیبا، محتوای غنی و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

2 اپلیکیشن شاتل تاک

برقراری تماس تلفنی بر بستر شبکه جهانی اینترنت، یکی از جدیدترین تکنولوژی های مفید در صنعت ارتباطات میباشد که مورد استفاده بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است. این اپلیکیشن اندرویدی، امکان مکالمه تلفنی بدین صورت را در ایران و برای مشترکین شرکت شاتل فراهم نموده که قابلیت های مفیدی نیز دارد. ظاهر کاربرپسند، امکانات متعدد و راحتی استفاده برای همه اقشار، از خصوصیات "شاتل تاک" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

3 اپلیکیشن شبکه اجتماعی همیار

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی، فاصله برقراری ارتباط از این سر دنیا تا طرف دیگر آن، در طی چند ثانیه قابل پیمودن است. این برنامه اندرویدی نیز یک شبکه اجتماعی برای کاربران ایرانی میباشد که امکانات قابل توجهی دارد. گرافیک زیبا، قابلیت های کاربردی و راحتی استفاده برای همه اقشار، از جمله ویژگی های "شبکه اجتماعی همیار" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

4 بازی Hellrider2 (غیر فارسی)

سواری با اتومبیل، موتور سیکلت و هر وسیله نقلیه دیگر، همواره موضوع پرمخاطبی برای ساخت بازی های رایانه ای بوده و بدون تردید عناوین معروفی را در این سبک میشناسید. این بازی اندرویدی نیز از همین نوع میباشد با این تفاوت که نقش یکی از رانندگان جهنمی را بر عهده خواهید داشت و باید وارد یک رقابت مرگبار شوید. گرافیک جذاب و گیم پلی سرگرم کننده، از خصوصیات "Hellrider2" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

5 اپلیکیشن هایپرخان

این روزها شیوه های نوینی برای فروش کالاهای مختلف ارائه شده که هم برای فروشندگان و هم برای خریداران مفید واقع میگردد. این اپلیکیشن اندرویدی متعلق به وبسایت هایپرخان بوده و محلی برای ثبت کالاهای فروشی میباشد تا مشتریان اجناس موردنیاز خود را به راحتی بیابند. برای "هایپرخان" باید ویژگی هایی از قبیل ظاهر زیبا، محتوای مناسب و رابط کاربری روان را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

6 اپلیکیشن اتوبوس یار

یکی از پرکاربردترین روش های حمل و نقل مسافرین شهری، اتوبوس های شرکت واحد هستند که روزانه مورد استفاده تعداد بسیار زیادی از مردم قرار میگیرند. در این برنامه اندرویدی، لیست کاملی از ایستگاه های اتوبوس در بیش از 17 شهر کشور گنجانده شده که راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. محیط جذاب، محتوای غنی و رابط کاربری استاندارد، از خصوصیات "اتوبوس یار" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 اپلیکیشن قطعات موبایل

برخی از فروشگاه های اینترنتی، بطور اختصاصی در یک زمینه فعالیت میکنند تا بهترین کالاها را در اختیار مشتریان قرار دهند. این اپلیکیشن اندرویدی نیز درواقع یک فروشگاه آنلاین برای عرضه قطعات موبایل میباشد که میتوانید از آن بهره ببرید. گرافیک کاربرپسند، محتوای مناسب و راحتی استفاده برای همه اقشار، از ویژگی های "قطعات موبایل" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 بازی میوه خور

بهترین تفریح در تنهایی و اوقات فراغت، انجام یک بازی رایانه ای میباشد که با وجود دستگاه هایی مثل تلفن همراه یا تبلت، طرفداران بیشماری دارد. در این بازی اندرویدی باید به کاراکتر میوه خور کمک کنید تا از میان موانع مختلف عبور نموده و انرژی خود را از دست ندهد. برای "میوه خور" میتوانیم خصوصیاتی همچون گرافیک جالب و گیم پلی سرگرم کننده را نام ببرم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 اپلیکیشن دکتر باطری

باطری تلفن همراه و تبلت، قلب این دستگاه ها به شمار می آید و اگر به درستی عمل نکند، استفاده از آنها غیرممکن خواهد بود. این برنامه اندرویدی به منظور افزایش طول عمر باتری تولید شده و اطلاعات جالبی درباره آن به شما میدهد. محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان، از جمله ویژگی های "دکتر باطری" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 اپلیکیشن دزدگیر گوشی

بسیاری از افراد، اطلاعات مهمی را در تلفن همراه خود نگهداری میکنند و به همین دلیل باید مانع از نفوذ افراد سودجو به آن شوند. اگر میخواهید بدانید که چه کسی قصد نفوذ به تلفن همراهتان را داشته، این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک خواهد کرد. برای "دزدگیر گوشی" باید خصوصیاتی از قبیل رابط کاربری استاندارد و امکانات جالب را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

 

توجه اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است.

اینها را هم بخوانید