معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 4

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 4

طی دو روز قبل، یک آخر هفته سرد و برفی را پشت سر گذاشتیم و به نظر میرسد که این سرما بر انتشار اپلیکیشن ها و بازی ها در کافه بازار نیز اثر گذاشته و تعداد عناوین منتشر شده کمتر از روزهای عادی بوده است! به همین دلیل در شماره چهارم از این سری مقالات اپریویو، انتخاب 10 اپلیکیشن و بازی برتر از روزهای 4 و 5 آذرماه انجام شده است. با AppReview همراه باشید تا ببینیم روزهای پنجشنبه و جمعه، در کافه بازار چه روی داده است.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 اپلیکیشن دیکته گوی شهر دانش-چهارم

کمک به دانش آموزان دوره ابتدایی در دروس آنها، یکی از دغدغه های والدین به شمار میرود. خوشبختانه اپلیکیشن های موبایل به این عرصه نیز قدم گذاشته اند و ابزارهای کمک درسی مختلفی را در اختیار شما والدین قرار میدهند. این برنامه اندرویدی نیز در همین دسته جای میگیرد و درواقع یک دستیار دیکته گو برای دانش آموزان سال چهارم ابتدایی میباشد. از ویژگی های "دیکته گوی شهر دانش" میتوانیم به محیط گرافیکی پویا و قابلیت های آموزشی خلاقانه در آن اشاره کنیم. جهت آشنایی بیشتر با اپلیکیشن فوق، میتوانید نقد و بررسی نسخه سال سوم ابتدایی آن را در اپریویو مطالعه نمایید.

لینک دانلود از کافه بازار

2 اپلیکیشن شبکه آموزشی فندق

دومین انتخاب این شماره از 10 اپلیکیشن و بازی برتر روز نیز در گروه آموزش قرار دارد و موضوع آن، نحوه پرستاری از کودکان میباشد. در این اپلیکیشن اندرویدی، مقالات تخصصی متعددی در حوزه آموزش های قبل از بارداری، دوران بارداری، نوزاد شیرخوار، تغذیه مادر و غیره گنجانده شده است که میتواند بسیار مفید واقع شود. رابط کاربری روان، گرافیک کاربرپسند و امکان برقراری ارتباط و اشتراک گذاری تجربه ها بین کاربران، از جمله خصوصیات "شبکه آموزشی فندق" هستند که به خصوص برای مادران قابل توجه خواهند بود.

لینک دانلود از کافه بازار

3 اپلیکیشن مارکتیش

اکنون مدت زیادی از پادشاهی بی چون و چرای نیازمندی های چاپی میگذرد و چند سالی است که نمونه های دیجیتالی آنها، به خوبی در میان مردم جا باز کرده اند. با استفاده از این برنامه اندرویدی که متعلق به وبسایت مارکتیش میباشد، شما میتوانید آگهی کسب و کار خود را به رایگان ثبت نمایید و یا از آدرس مشاغل مورد نیاز خود باخبر شوید. از جمله ویژگی های "مارکتیش"، باید رابط کاربری استاندارد و امکانات مفید آن را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

4 بازی عملیات آلفا

خوشبختانه پس از جستجوی زیاد در بین اپلیکیشن ها و بازی هایی که طی دو روز گذشته در کافه بازار منتشر گردیدند، موفق شدیم یک عنوان بازی نیز پیدا کنیم که کیفیت آن قابل قبول باشد. این بازی اندرویدی که در سبک هیجان انگیز تولید شده، روایت جنگ هوایی با دشمنان متجاوز بوده که میتواند شما را سرگرم کند. تعداد زیاد مراحل و تنوع تجهیزات جنگی و دشمنان در کنار گرافیک خوب، از جمله ویژگی های "عملیات آلفا" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

5 اپلیکیشن پاور شارژ

بعضی مواقع نیاز داریم که باطری تلفن همراه یا تبلت خود را با سرعت بیشتری شارژ کنیم اما این کار مستلزم آزاد شدن منابع سخت افزاری و نرم افرازی دستگاه میباشد که در حالت عادی و توسط ما امکان پذیر نیست. این اپلیکیشن اندرویدی بطور خودکار و با استفاده از الگوریتم های ساده، قابلیت شارژ سریع باطری را به وجود می آورد و مشکل مذکور را برطرف میکند. سادگی عملکرد و امکانات متعدد در محیطی کاربرپسند، خصوصیات قابل ذکر برای "پاور شارژ" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

6 بازی Soul Of The Samurai پلی استیشن

بسیاری از عناوین بازی وجود دارند که برای یک کنسول خاص منتشر شده اند و در نتیجه انجام آنها برای همه افراد امکان پذیر نیست. البته به لطف قابلیت شبیه سازی این بازی ها برای سیستم عامل اندروید، طرفداران این عناوین میتوانند از آنها بر روی تلفن همراه یا تبلت خود لذت ببرند. این بازی اندرویدی نیز که سبک ماجراجویانه دارد، از همین نوع میباشد و امکان اجرای آن با گجت های هوشمند فراهم شده است. از جمله ویژگی های بارز "Soul Of The Samurai" میتوانیم به کاهش حجم دیتای آن و قابلیت هایی مانند تمام صفحه بودن، ذخیره کردن و ادامه بازی، استفاده از کد تقلب و تنظیم صدا اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

7 بازی Test Drive 5 پلی استیشن

هفتمین عنوان برتر این شماره نیز به یکی از بازی های شبیه سازی شده پلی استیشن برای اندروید اختصاص یافته است. این بازی اندرویدی در سبک محبوب مسابقه و سرعت میباشد که میتواند اوقات فراغت شما را به خوبی پر کند. کاهش حجم دیتا به مقدار زیاد و قابلیت هایی مانند تمام صفحه بودن، ذخیره کردن و ادامه بازی، استفاده از کد تقلب و تنظیم صدا، از جمله ویژگی های "Test Drive 5" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 بازی Real Bout Garou پلی استیشن

باز هم یک بازی پلی استیشن و این بار در سبک پرطرفدار رقابتی که میتوانید آن را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود انجام دهید. در این بازی اندرویدی باید با حریفان متعدد که هر کدام قابلیتهای خاص خود را دارند، مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. ویژگی های "Real Bout Garou" شامل کاهش حجم دیتا به مقدار زیاد و قابلیت هایی مانند تمام صفحه بودن، ذخیره کردن و ادامه بازی، استفاده از کد تقلب و تنظیم صدا میشود.

لینک دانلود از کافه بازار

9 بازی Snow Racer 98 پلی استیشن

برخی از بازی های رایانه ای برای کاربران خاطره انگیز هستند و انجام آنها با تلفن همراه یا تبلت میتواند بسیار لذت بخش باشد. این بازی اندرویدی که از روی نسخه پلی استیشن آن شبیه سازی شده در سبک ورزشی بوده و بسیار سرگرم کننده میباشد. کاهش حجم دیتا به مقدار زیاد و قابلیت هایی مانند تمام صفحه بودن، ذخیره کردن و ادامه بازی، استفاده از کد تقلب و تنظیم صدا، از جمله ویژگی های "Snow Racer 98" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 اپلیکیشن دیکشنری جامع (آفلاین)

پیشرفت علم و دانش و اشتراک گذاری معلومات بین افراد سراسر کشورها، باعث شده تا هر چه بیشتر به استفاده از زبان انگلیسی نیاز پیدا کنیم. وجود یک دیکشنری کامل در تلفن همراهمان، میتواند در مواقع ضروری به کار آمده و ترجمه کلمات یا جملات انگلیسی را برای ما انجام دهد. این برنامه اندرویدی درواقع یک دیکشنری زبان انگلیسی بوده که بیش از 140000 هزار لغت را در خود جای داده است و به صورت آفلاین عمل میکند. البته "دیکشنری جامع" به امکانات بیشتری نیاز دارد اما در همین حد نیز مفید واقع خواهد شد.

لینک دانلود از کافه بازار

 

توجه : اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در روز قبل معرفی کرده است.

اینها را هم بخوانید