معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 63

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 63

در ادامه سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز که هم اکنون به شماره شصت و سوم خود رسیده، قصد داریم 10 عنوان برتر که روز قبل (18 بهمن ماه 1395) در کافه بازار منتشر شدند را بطور مختصر مرور کنیم. اگر به دنبال اپلیکیشن های مورد نیاز یا بازی های مورد علاقه خود هستید، در ادامه با AppReview همراه باشید.

توجه : برای مشاهده لیست کامل اپلیکیشن ها و بازی های جدید در هر روز، به صفحه آمارکده در اپریویو مراجعه کنید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 کجاگرام

این برنامه اندرویدی درواقع بانک اطلاعات و مشاغل استان تهران و شهرستان ها میباشد که به کمک آن میتوانید اصناف موردنیاز در اطراف محل زندگی خود را به راحتی بیابید. ظاهر جذاب، محتوای مناسب و رابط کاربری روان از ویژگی های "کجاگرام" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 کجا؟

با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید آگهی فروش کالاهای نو یا دست دوم خود را درج نموده و یا چنانچه دنبال اجناس خاصی برای خرید هستید، از فهرست آگهی های آن بهره ببرید. محیط زیبا، محتوای مناسب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "کجا" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

3 آنتی ویروس هوشمند + امکانات ویژه

این برنامه اندرویدی یک آنتی ویروس هوشمند با امکانات مفید میباشد که میتوانید از آن برای جلوگیری محافظت از سیستم عامل دستگاه در برابر نفوذ برنامه های مخرب استفاده کنید. برای "آنتی ویروس هوشمند" باید ویژگی هایی از قبیل ظاهر کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

4 آرتاکارت

به کمک این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید از فروشگاه های ارائه دهنده تخفیف در شهر تهران خرید کنید و دیگر مراکز فروشگاهی را نیز بیابید. محیط جذاب، محتوای مناسب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "آرتاکارت" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

5 فود پیک | سفارش غذا در اصفهان

ساکنین شهر اصفهان میتوانند با استفاده از این برنامه اندرویدی، غذای مورد علاقه خود را از رستوران ها و فست فودهای موردنظر، به صورت آنلاین سفارش دهند. برای "فود پیک" باید به ویژگی هایی همچون ظاهر زیبا، محتوای مناسب و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

6 کنکور ریاضی و فیزیک ریاضی

اگر قصد شرکت در امتحان کنکور و رشته ریاضی را دارید، به کمک این اپلیکیشن اندرویدی و مجموعه تست های درون آن، میتوانید آمادگی لازم را بدست آورید. محیط کاربرپسند، محتوای غنی و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "کنکور ریاضی و فیزیک" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 فارم یار

این برنامه اندرویدی، بستری را برای خرید و فروش محصولات کشاورزی و دامداری فراهم کرده است تا فروشندگان این حوزه، کالاهای خود را به عموم اقشار معرفی کنند. ظاهر جذاب، محتوای مناسب و رابط کاربری روان از ویژگی های "فارم یار" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 هزینه یار

به کمک این برنامه اندرویدی میتوانید درآمدها و مخارج شخصی خود را ثبت نموده و آنها را به خوبی مدیریت کنید. برای "هزینه یار" باید خصوصیاتی از قبیل محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 بدن سازی حرفه ای

علاقه مندان به رشته ورزشی بدن سازی، میتوانند از آموزش های موجود در این برنامه اندرویدی برای پیشرفت بیشتر و سریعتر استفاده نموده و از مطالب مفید آن بهره ببرند. ظاهر کاربرپسند، محتوای غنی و رابط کاربری روان از ویژگی های "بدن سازی حرفه ای" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 گیاهان دارویی

محتوای این اپلیکیشن اندرویدی را مطالبی درباره خواص انواع گیاهان دارویی و طریقه مصرف آنها برای بهبود بیماری ها تشکیل داده است. برای "گیاهان دارویی" باید به خصوصیاتی همچون محیط جذاب، محتوای غنی و رابط کاربری استاندارد اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

 

در پایان این شماره قصد داریم عناوین خارجی منتشر شده در روز گذشته را نیز با ذکر نام و توضیح مختصر به شما معرفی کنیم. برای دانلود هر مورد کافی است روی نام آن کلیک کنید.

سقوط مرگبار بازی سرگرم کننده به سبک ماجراجویانه با گرافیک و گیم پلی جذاب که امکان خرید ریالی از آن نیز وجود دارد.

 

تذکر اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است. توصیه میکنیم مواردی که واقعا به آنها نیاز دارید را دانلود و نصب نمایید.

اینها را هم بخوانید