معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 80

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 80

سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز به شماره هشتاد رسید و این بار هم مثل روال همیشه، 10 عنوان برتر که دو روز قبل (13 و 14 اسفند ماه 1395) در کافه بازار منتشر شدند را نام ببریم. برای آشنایی با این عناوین، در ادامه با AppReview همراه شوید.

توجه : برای مشاهده لیست کامل اپلیکیشن ها و بازی های جدید در هر روز، به صفحه آمارکده در اپریویو مراجعه کنید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 سرسبد

به کمک این برنامه اندرویدی میتوانید بهترین نقاط شهر مثل رستوران ها، مراکز خدماتی، مکان های تفریحی و غیره را بر اساس نظر و تجربه کاربران بیابید. محیط جذاب، محتوای مناسب و رابط کاربری روان از ویژگی های "سرسبد" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 پیکتو

برای یادگیری زبان انگلیسی میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی بهره ببرید که به آموزش لغات پایه همراه با تصویر و تلفظ میپردازد. ظاهر کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "پیکتو" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

3 آگهی نامه ادزیرانی

این برنامه اندرویدی محلی برای درج آگهی رایگان در زمینه های مختلف میباشد که بدین منظور امکانات مفیدی نیز دارد. برای "آگهی نامه ادز ایرانی" باید به ویژگی هایی همچون محیط زیبا، محتوای مناسب و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

4 پارسچین

این بازی اندرویدی در سبک معمایی با موضوع کلمات و دانستنی ها میباشد که انجام آن علاوه بر سرگرمی، اطلاعات عمومی شما را نیز افزایش خواهد داد. برای "پارسچین" باید خصوصیاتی از قبیل گرافیک جذاب و گیم پلی سرگرم کننده را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

5 فامیلی گرام

اگر برای پیام رسانی به امکانات ویژه نیاز دارید، میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی به عنوان یک تلگرام غیر رسمی و دارای مجوز استفاده نمایید. ظاهر زیبا، قابلیت های متعدد و رابط کاربری استاندارد از ویژگی های "فامیلی گرام" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

6 رفیق یاب

این برنامه اندرویدی به شما کمک میکند تا گوشی خود را در صورت مفقود شدن، ردگیری نموده و یا مسیرهای تردد خود را بر روی نقشه ذخیره کنید. محیط کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از خصوصیات "رفیق یاب" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 انگلیسی در سفر

افرادی که قصد سفر به کشورهای خارجی دارند و به زبان انگلیسی مسلط نیستند، میتوانند از این اپلیکیشن اندرویدی به عنوان راهنما بهره ببرند. ظاهر جذاب، محتوای مناسب و رابط کاربری استاندارد از ویژگی های "انگلیسی در سفر" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

8 جزیره کلمات

اگر به دنبال سبک جدیدی از بازی های کلمات میگردید، این بازی اندرویدی میتواند برای شما سرگرم کننده باشد. برای "جزیره کلمات" باید به خصوصیاتی همچون گرافیک کاربرپسند و گیم پلی جالب اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 رایمون دستیار شخصی فارسی

در این برنامه اندرویدی مجموعه ای از ابزارهای مفید مانند شماره گیری با صوت، خرید شارژ، جستجوی فیلم، سیستم تخفیف یاب و غیره گنجانده شده است. برای "رایمون" باید ویژگی هایی از قبیل محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

10 مدیریت پول روزانه

این اپلیکیشن اندرویدی در واقع یک حسابدار شخصی برای مدیریت تراکنش های مالی میباشد که بدین منظور امکانات مفیدی دارد. ظاهر زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "مدیریت پول روزانه" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

 

اپلیکیشن ها و بازی های پیشنهادی

دلینو اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین در تهران

فروشگاه اینترنتی تک سبد برنامه خرید آنلاین کالاهای مختلف

پارنل اپلیکیشنی برای خرید مایحتاج منزل به صورت آنلاین بر اساس نزدیکترن فروشگاه

سروک آذر برنامه اختصاصی شرکت سروک آذر با مطالب مفید در زمینه خدمات نفت و گاز

چارت ساز اپلیکیشن ساخت نمودار بر حسب مقادیر عددی مناسب برای کارهای مدیریتی

بازگشت به خانه 2 بازی سرگرم کننده در سبک ماجراجویی

آپ گرام تلگرام غیر رسمی و دارای مجوز با امکانات پیشرفته

نوت من برنامه ثبت یادداشت های روزانه با امکانات مفید

هواشناسی همراه اپلیکیشن اطلاع از وضعیت آب و هوا در حال و آینده

فست فود بوفالو برنامه ای برای سفارش غذای آنلاین از فست فود بوفالو

رستوران ایتالیایی چنگال اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین از رستوران چنگال

آشپزباشی بازی سرگرم کننده با گرافیک و گیم پلی جالب

حسابدار شخصی برنامه مدیریت و حسابداری شخصی تراکنش های مالی

داروک بازی جالب برای اوقات فراغت

ابهر مارکت اپلیکیشنی برای خرید آنلاین مایحتاج منزل در شهرستان ابهر

 

در پایان این شماره قصد داریم عناوین خارجی منتشر شده در روزهای گذشته را نیز با ذکر نام و توضیح مختصر به شما معرفی کنیم. برای دانلود هر مورد کافی است بر روی نام آن اشاره کنید.

Dr.Driving 2 بازی شبیه سازی با موضوع رانندگی و با گرافیک و گیم پلی جالب

Gemcrafter: Puzzle Journey بازی سرگرم کننده معمایی با گرافیک زیبا

Antiyoy بازی ساده و جذاب در سبک استراتژی

 

تذکر اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است. توصیه میکنیم مواردی که واقعا به آنها نیاز دارید را دانلود و نصب نمایید.

اینها را هم بخوانید