معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 99

معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز کافه بازار – شماره 99

طی دو روز قبل (19 و 20 فروردین ماه 1396) که پشت سر گذاشتیم، مثل همیشه تعدادی برنامه و بازی موبایل در کافه بازار منتشر شدند که قصد داریم از میان آنها، 10 عنوان برتر را در شماره نود و نهم از سری مقالات معرفی بهترین اپلیکیشن ها و بازی های روز، نام ببریم. در ادامه با AppReview همراه باشید تا با این عناوین بیشتر آشنا شوید.

توجه : برای مشاهده لیست کامل اپلیکیشن ها و بازی های جدید در هر روز، به صفحه آمارکده در اپریویو مراجعه کنید.

همانطور که میدانید روزانه تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی موبایل در مارکت محبوب کافه بازار منتشر میشوند که هرچند همه آنها از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار نیستند اما در این میان، مواردی هم به چشم میخورند که ارزش نصب شدن و امتحان کردن توسط کاربران را دارند.

1 همراه بانک جامع

در این برنامه اندرویدی امکاناتی از قبیل خرید شارژ سیم کارت، پرداخت انواع قبوض، دسترسی به خدمات بانک ها و اپراتورهای تلفن همراه، استعلام خلافی، رزرو بلیط هواپیما و غیره گنجانده شده است که میتوانید به صورت آنلاین و آفلاین از آنها استفاده کنید. محیط کاربرپسند، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از ویژگی های "همراه بانک جامع" محسوب میشوند.

لینک دانلود از کافه بازار

2 فوتوکده

این اپلیکیشن اندرویدی در واقع مجموعه ای بزرگ از تصاویر پس زمینه زیبا و با کیفیت میباشد که امکانات مفیدی نیز در آن وجود دارد. برای "فوتوکده" باید به خصوصیاتی از قبیل ظاهر زیبا، محتوای غنی و رابط کاربری استاندارد اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

3 گوشی یاب ققنوس

به کمک این برنامه اندرویدی و امکانات جالب آن میتوانید گوشی مفقود شده خود را به صورت آفلاین و با روش ارسال پیامک بیابید. برای "گوشی یاب ققنوس" باید ویژگی هایی همچون محیط جذاب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

4 ست گرام

با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی میتوانید دوره های ورزشی و تفریحی مورد علاقه خود را در شهرهای مختلف پیدا کنید و با دوستان خود هماهنگ شوید. ظاهر کاربرپسند، محتوای مناسب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "ست گرام" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

5 واکسن

این برنامه اندرویدی به شما کمک میکند تا زمان تزریق واکسن برای فرزندان خود را یادآوری نموده و آن را به خوبی مدیریت کنید. محیط زیبا، عملکرد مطلوب و رابط کاربری روان از ویژگی های "واکسن" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

6 ممبرشاپ

اگر از مدیران کانال های تلگرامی هستید، میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی برای افزایش تعداد اعضای آن بهره ببرید. ظاهر جذاب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "ممبرشاپ" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

7 الوگرام

این برنامه اندرویدی در واقع یک تلگرام غیر رسمی و دارای مجوز با امکانات پیشرفته میباشد که میتوانید به جای نسخه اصلی مورد استفاده قرار دهید. برای "الوگرام" باید به ویژگی هایی از قبیل محیط کاربرپسند، قابلیت های مفید و رابط کاربری روان اشاره کنیم.

لینک دانلود از کافه بازار

8 خدمات ویژه شهروندی

در این اپلیکیشن اندرویدی امکان دسترسی به سرویس های مرتبط با نیازهای شهروندی گنجانده شده است که میتوانید در موقع لزوم از آنها استفاده نمایید. برای "خدمات ویژه شهروندی" باید خصوصیاتی همچون ظاهر زیبا، امکانات مفید و رابط کاربری استاندارد را نام ببریم.

لینک دانلود از کافه بازار

9 قناری باز

اگر به نگهداری قناری در منزل علاقه مند هستید و میخواهید روش های اصولی این کار را بهتر بشناسید، میتوانید از این برنامه اندرویدی کمک بگیرید. محیط جذاب، محتوای غنی و رابط کاربری روان از ویژگی های "قناری باز" هستند.

لینک دانلود از کافه بازار

10 سئو کندو

این اپلیکیشن اندرویدی به مدیران وبسایت ها کمک میکند تا رتبه سایت خود را بر اساس کلمات کلیدی در گوگل مشاهده نموده و از نتایج سئو آن به خوبی باخبر شوند. ظاهر مناسب، عملکرد مطلوب و رابط کاربری استاندارد از خصوصیات "سئو کندو" به شمار می آیند.

لینک دانلود از کافه بازار

 

تذکر اپریویو اپلیکیشن ها و بازی های نام برده در این مطلب را تضمین نمیکند و آنها را تنها به عنوان بهترین برنامه و بازی منتشر شده در همان روز معرفی کرده است. توصیه میکنیم مواردی که واقعا به آنها نیاز دارید را دانلود و نصب نمایید.

اینها را هم بخوانید