بازی کال آف دیوتی

معرفی و بررسی بازی کال آف دیوتی موبایل اندروید (Call of Duty Mobile)

بدون شک Call of Duty Mobile یکی از پرطرفدار ترین بازی های اندروید است و با این که زمان کوتاهی از عرضه آن گذشته، توانسته طرفداران بیشماری را به سمت خود جذب کند. این بازی هیجان انگیز که توسط کمپانی Activision Publishing, Inc طراحی شده، در دسته بندی بازی اکشن اندروید قرار می گیرد.

 

نکته قابل توجه در مورد بازی این است که با وجود رقبای بسیار قوی توانسته خیلی سریع جای خود را بین کاربران اندروید پیدا کند و از رقبای خود در سبک بتل رویال همچون Pubg Mobile و Fortnite سبقت بگیرد. یکی از دلایل این موفقیت چشمگیر، گرافیک خارق العاده و اچ دی بازی می باشد.

 

یکی از دیگر نقاط قوت آن قابلیت اجرا در حالت های مختلفی می باشد که شاید یکی از دلایل برتری آن نسبت به هم سبک های خود نیز همین مورد باشد. شما در کال آف دیوتی موبایل می توانید حالت های مختلفی همچون موارد زیر را تجربه کنید:

حالت زامبی : که در آن به مبارزه با زامبی های خون خوار و وحشی می پردازید و باید سعی کنید همه ی آن ها را از بین ببرید.

حالت چند نفره : که شما با دیگر بازیکنان به صورت تیم های چند نفره در مقابل یکدیگر قرار می گیرید و باید سعی کنید یکدیگر را نابود کنید.

حالت بتل رویال : که در آن باید سعی کنید برای بقای خود تلاش کنید. تنها روش زنده ماندن از بین بردن دیگر دشمنان می باشد و شما در صورتی پیروز این میدان می شوید که تمامی دشمنان خود را از بین ببرید و تنها بازمانده رقابت باشید، شما می توانید این حالت هیجان انگیز را با دوستان خود و در تیم های دو یا چهار نفره انجام داده و مهارت های تیراندازی خود را به چالش بکشید.

در انتها می توان گفت که Call of Duty Mobile با ارائه حالت کنترل به صورت اول شخص و سوم شخص یکی از جذاب ترین بازی های اندروید می باشد که پیشنهاد می شود به هیچ عنوان آن را از دست ندهید!

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید