طراحی رابط و تجربه کاربری

معرفی 16 پیج اینستاگرام برای علاقمندان به طراحی UX/UI

در این مطلب به معرفی اینفلوئنسرهای حوزه طراحی رابط و تجربه کاربری (UX/UI) در اینستاگرام میپردازم. با دیدن پست های این افراد میتوانید از ایده ها و طراحی های آنها الهام گرفته و در پروژه های خود مورد استفاده قرار دهید.

 

@twohabitsdesign

در این پیج میتوانید از بهترین شیوه ها و رویکردهای طراحی رابط و تجربه کاربری Ilya Fedotov، توسعه دهنده فرانت اند، الهام بگیرید.

 

@iamnotmypixels

Yael Levy که خود متخصص طراحی تجربه کاربری است، به طور روزانه در پیج اینستاگرام خود نکات مهمی در خصوص تجربه کاربری را به اشتراک میگذارد.

 

@ux_ui_wireframes

در این پیج که بیش از 40 هزار فالوئر دارد، نمونه هایی از کار طراحان وب سایت از سراسر جهان به نمایش گذاشته میشود.

 

@cadabrachallenge

آژانس طراحی اپلیکیشن Cadabra هر دو هفته یک بار یک چالش طراحی در این پیج برگزار میکند. موضوع اصلی پست ها کارهایی است که طراحان آژانس در یک ساعت قادر به انجامشان هستند و حتی از فالوئرها نیز خواسته میشود که به این چالش بپیوندند و نتیجه ای بسیار جالب و تاثیرگذار حاصل میشود!

 

@agenceme

AgenceMe یک آژانس طراحی محصول است که در سان فرانسیسکو و پاریس دفتر دارد و در پیج آژانس میتوانید ایده های خیلی خوبی از طراحی رابط و تجربه کاربری بگیرید. طرح های مینیمال به همراه عکس های زیبا پیج را جذاب کرده اند.

 

@humble_ux

HumbleUX در این پیچ مجموعه ای از طرح های اولیه تجربه و رابط کاربری را نمایش میدهد. شاید با دیدن عکس هایی از محل کار آنها، احساس بدی در مورد میز کار به ریخته تان به شما دست دهد!

 

@uitrends

اگر میخواهید طراحی های طراحان سراسر جهان را ببینید، به این پیج سر بزنید و طراحی هایی با سبک ها و رویکردهای مختلف را ببینید.

 

@uxjurgen

 Jürgen Leckie، طراح فریلنسر در این پیج کارهای خود را به نمایش میگذارد و با فرآیند طراحی و روند انجام پروژه هایش آشنا میشوید.

 

@nick_buturishvili

میکرو انیمیشن ها و طراحی های زیبا از رابط کاربری موجب شده تا Nick Buturishvili، طراح محصول فریلنسر فالوئرهای زیادی در اینستاگرام داشته باشد.

 

@uxdesignmastery

در این پیج ایده ها و ترفندهای طراحی تجربه کاربری به اشتراک گذاشته میشوند. علاوه بر این، کارهای طراحان و آژانس های طراحی معروف نیز الهام بخش شما خواهند بود.

 

@gifux

در این پیج میتوانید گیف های متحرک و انیمیشن های جذابی برای رابط کاربری پیدا کنید.

 

@uxpuzzles

این پیج پر از داستان های شکست و موفقیت و جملات انگیزشی درباره طراحی است و میتوانید درس های زیادی از آنها بگیرید.

 

@nicholastenhue

Nicholas Tenhue گوینده پادکست The UX Blog این پیج را مدیریت میکند. نمودارهای اشتراک گذاشته شده در این پیج، به شما در درک بهتر فرآیند طراحی کمک میکنند.

 

@interaction_design_foundation

برای مشاهده ایده ها و نقل قول هایی در خصوص طراحی تجربه کاربری میتوانید به این پیج سر بزنید. علاوه بر این، لینک های مطالب آموزشی مفیدی از وبسایت Interaction Design Foundation نیز در پیج وجود دارند.

 

@uxmemo

Jessica Robbins مدیر طراحی تجربه کاربری است و این پیج متعلق به او میباشد که تجربیات کاری خود و نقل قول هایی در مورد طراحی رابط کاربری را به اشتراک گذاشته است.

 

@wireflow

Wireflow یک ابزار رایگان و آنلاین برای ساخت طرح های اولیه است و این پیج نیز به اشتراک گذاری طرح ها، اسکچ ها و ... اختصاص داده شده است.

 

 

اینها را هم بخوانید