اپلیکیشن نوبار

نوبار؛ اپلیکیشنی برای سفارش سریع و مقرون به صرفه خدمات اسباب کشی

روش‌های مختلفی برای انجام اسباب کشی وجود دارد؛ اما کدام اپلیکیشن برای انجام اسباب کشی و خدمات مربوط به آن، ویژگی‌های متمایزتر و امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟ 

امروزه با نوبار، انجام اسباب کشی و کارهای مربوط به آن به امری پیش‌پاافتاده تبدیل شده است و دیگر خبری از استرس و فشار حین و قبل از اسباب کشی نیست؛ اپلیکیشن نوبار، از موفق‌ترین اپلیکیشن‌های اسباب کشی است که خدمات حوزه‌ی باربری را با چاشنی سهولت و امکانات بیشتر ارائه می‌دهد.

 

انجام اسباب کشی و استفاده از اتوبار برای جابجایی وسایل مطمئنا کاری پراسترس و طاقت فرسایی است. اما می توان این فرآیند را هم برای خود و هم برای خانواده خود آسان و بی‌دردسر کرد. زمانی که اینترنت وجود دارد و می توان از مزایای خدمات آنلاین استفاده کرد، پس لزومی به سختی دادن به خود نیست و مطمئنا گزینه‌های آفلاین هنگام جابجایی به صورت خودکار حذف خواهند شد.

نوبار به عنوان اولین اپلیکیشن اسباب کشی منزل تصمیم گرفته که به کاربران خود در امر اسباب کشی کمک کند و این کار را برای آنها آسان و راحت کند. نوبار معتقد است که به راحتی و در هر زمانی می‌توان بدون محدودیت زمانی خدمات اسباب کشی را سفارش دهید و از انجام حرفه‌ای و ایمن خدمات اسباب کشی خود مطمئن باشید.

 

به گفته مهندس قبادی، موسس شرکت نوبار:

"در حوزه حمل بار و اتوبار مشکلاتی وجود داشت که از جمله آنها مشکلات قیمت دهی بود که قیمت تمام شده با قیمتی که اپراتورها اعلام می‌کردند تفاوت داشت و به همین دلیل افراد امکان برنامه ریزی بودجه‌ای نداشتند.

به همین دلیل ما در نوبار تصمیم به بررسی این بازار کردیم تا ببینیم چه چیزهایی باعث نوسان قیمت می‌شود. تمام مواردی که در پروسه اسباب کشی هزینه‌بر است را داخل اپلیکیشن لحاظ کردیم و کاربر با پر کردن تمام گزینه‌ها به قیمت ثابتی می‌رسد که در نهایت آن را باید پرداخت کند.

همچنین ما در نوبار پشتیبانی 24 ساعته داریم و تا پایان کار همراه کاربر هستیم. علاوه بر این یک ناظر کنترل کیفیت، هنگام جابجایی به کارگرها و بار سر می‌زند و بر روی نوع برخورد کارگرها، راننده و نوع روند کار نظارت دارد. در واقع این کار رابطه مستقیم راننده و کارگر با کاربر را محدود می‌کند و هر دو طرف برای بیان شکایات خود مستقیم آن را با ناظر در میان می‌گذارند."

 

مهندس قبادی خبری جدید درباره نوبار دارد:

"اما مسئله خیلی مهم که نوبار حدود سه ماه است که در پی راه اندازی آن است، مسئله هوش مصنوعی است. و هوش مصنوعی برای این است که دیگر در نوبار آینده دیگر نیازی نیست در اپلیکیشن جزییاتی را که امروز وارد می کنید را وارد کنید و تنها مبدا و مقصد و متراژ خانه را در هنگام ثبت سفارش وارد می کنید.

در واقع روند کار هوش مصنوعی به این صورت است که با توجه به اسباب کشی‌هایی که تا به امروز نوبار انجام داده است، تمام موارد و وسایل مبدا را آنالیز می‌کند و یک قیمت ثابت می‌دهد و با آن قیمت اسباب کشی شما انجام می‌شود."

آقای قبادی درباره نوبار حرف‌های وسوسه انگیزی را مطرح کردند، در این مقاله قصد داریم تا گزارشی از یک اسباب کشی موفق و آسان با استفاده از اپلیکیشن نوبار ارائه دهیم تا شما نیز بتوانید در اسباب کشی خود از خدمات مربوط به حمل بار، خدمات بسته بندی و انجام کارهای فنی اتوبار نوبار استفاده کنید.

 

استفاده آسان از اپلیکیشن نوبار

وب‌سایت و اپلیکیشن نوبار امکان سفارش آنلاین خدمات اسباب کشی را در اختیار تهرانی‌ها قرار می‌دهد و به زودی قرار است محدوده کاری نوبار به دیگر شهرهای ایران نیز برسد. طبق ادعای نوبار خدمات خود را با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. این ادعای نوبار را می‌توانید پس از ثبت سفارش در اپلیکشین مشاهده کنید و آن را با دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید.

استفاده از خدمات نوبار در اپلیکشن به قدری آسان و راحت است که بدون راهنما می‌توانید سفارش خدمات باربری خود را در کسری از ثانیه به ثبت برسانید.

اپلیکیشن را از بازار دانلود کردیم ولی از گوگل پلی و اپ استور نیز می‌توانید آن را دانلود کنید. برای شروع از وارد کردن شماره همراه شروع کردیم و به محض وارد کردن، کد فعال سازی را دریافت کردیم.

 

 

به محض دریافت، آن را داخل باکس وارد کردیم و به سمت صفحه اطلاعات شخصی هدایت شدیم. وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و همچنین کد معرف زمان زیادی نمی‌خواهد، بنابراین تا اینجای کار، به سادگی و راحت سپری شد. بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده بعد از چند ثانیه صفحه و نقشه انتخاب مقصد برای شما باز شد. در واقع در این مرحله وارد بخش اصلی ثبت سفارش در اپلیکیشن نوبار شدیم.

 

همانطور که گفتیم سادگی و آسانی کار با نوبار در همین مرحله مشخص شد. تنها با سه کلیک وارد مرحله ثبت سفارش شدیم و به راحتی از روی نقشه مبدا حرکت کامیون باربری را مشخص کردیم.

در پنجره انتخاب مبدا تعداد طبقه، پلاک، وجود آسانسور و توقف در مسیر وارد و مشخص شدند و تمام این گزینه‌های موجود در اپلیکیشن نوبار، میزان پرداختن بیش از حد نوبار به جزییات ثبت سفارش را نشان می‌داد. اپلیکشین نوبار دقت بالایی برای وارد کردن تمام اطلاعات دارد و به همین دلیل در طول ثبت اطلاعات سفارش با گزینه مشخصات گیرنده مواجه شدیم که در صورتی این گزینه پر می‌شد که هزینه توسط گیرنده در مقصد محاسبه می‌شد و در آن اطلاعاتی اعم از نام و نام خانوادگی و شماره تماس باید نوشته می‌شد تا تمام کارها براساس اطلاعات موجود بر روی اپلیکیشن صورت پذیرد.

 

تایید زمان، درخواست قسمت بعدی ثبت سفارش بود که این کار نیز زمان زیادی از ما نگرفت و خیلی سریع همان تاریخ و ساعتی که مد نظرمان بود را وارد کردیم. مرحله بعدی همان جایی است که باید به طور دقیق نوع بار خود، تعداد کارگر مورد نیاز برای حمل بار، کارگر بسته بندی و وسیله‌ و خودرویی که برای حمل بار نیاز داشتیم را مشخص می‌کردیم.

 

 

انجام صفر تا صد کارهای مربوط به اسباب کشی

یکی از خدماتی که در اپلیکیشن نوبار با آن مواجه شدیم خدمات بسته بندی اثاثیه منزل بود که شاید دغدغه خیلی از افراد در حین اسباب کشی است.

در زمینه‌ی بسته بندی اثاثیه منزل باید به این موضوع اشاره کنیم که شما می‌توانید قبل از ثبت نهایی درخواست خود، تعداد کارگر بسته بندی را مشخص کنید. این اتفاق از مزایای اپلیکشین نوبار و استفاده از خدمات آنلاین اسباب کشی است. بعد از مشخص کردن تعداد کارگر بسته بندی و در مرحله مشاهده فاکتور می‌توانید هزینه‌ای که باید بابت بسته بندی وسایل پرداخت کنید را مشاهده کنید.

 

ممکن است پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه برای خیلی از افراد سنگین شود و از گرفتن کارگر بسته بندی پشیمان شوند. با زدن دکمه برگشت در این مرحله و قبل از ثبت نهایی سفارش می‌توانید کارگر بسته بندی را کنسل و سپس اقدام به نهایی کردن سفارش خود کنید.

همچنین یکی دیگر از مواردی که در این مرحله باید به آن توجه کنید مشخص کردن وسایل سنگین در هنگام ثبت سفارش است. وسایلی نظیر پیانو، یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق، وسایل تناسب اندام مانند تردمیل، کتاب‌خانه‌های بزرگ و ... از جمله اقلام سنگین برای اسباب کشی هستند که در صورت داشتن آنها در هنگام ثبت سفارش باید آنها را مشخص کرد.

 

 

برای راحت‌تر شدن کار کاربر هنگام ثبت سفارش، امکان پرداخت از طرق کیف پول وجود داشت که کاربر با شارژ کردن کیف از قبل کار خود موقع پرداخت هزینه را راحت می‌کند و می‌تواند تنها با زدن دکمه پرداخت از طریق کیف پول سفارش خود را نهایی کند.

ما نیز این کار را انجام دادیم و هنگام ثبت سفارش، هزینه را از طریق کیف پول حساب کردیم و دیگر منتظر وصل شدن به درگاه‌های بانکی نشدیم. وجود ابزاری آنلاین برای آسان‌تر کردن مراحل انجام اسباب کشی از نیازهای امروز بود که نوبار توانست با معرفی اپلیکیشن خود، خلاء موجود در این صنف را پر کند. اپلیکیشن نوبار برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است و همچنین می‌توانید سفارش انجام باربری آنلاین خود را از طریق وبسایت نوبار نیز انجام دهید.

 

کد تخفیف اسباب کشی نوبار

اما چه کسی از تخفیف بدش میاد؟ تقریبا میشه گفت هیچکس؛ نوبار برای شما که قصد اسباب کشی دارید کد تخفیف 10 هزار تومانی دارد. با دانلود اپلیکیشن نوبار از گوگل پلی، اپ استور و بازار و زدن کد تخفیف NBFIRST10 در سفارش خود، 10 هزار تومان در کیف پول خود ذخیره کنید و سفارش خود را با تخفیف ثبت کنید.

 

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید