فروشگاه محصولات هایک ویژن

هایک لوک؛ فروشگاه محصولات هایک ویژن

هایک ویژن این روزها از محبوبیت زیادی در بین کاربران دوربین های مداربسته برخوردار است. این برند توانسته به سبب کیفت بالای عرضه شده در محصولاتش جایگاه ویژه‌ای را در بین دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی به دست بیاورد. هایک ویژن عمده محبوبیت خود را در بازار جهانی مدیون همزمانی کیفیت خوب این دوربین با قیمت مناسب آن است که در سرتاسر جهان توانسته نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. هایک ویژن در سال هایی که در ایران حضور داشته است نیز توانسته محبوبیت خاصی را در بین ایرانیان به دست بیاورد. به نحوی که عمده پروژه های نصب دوربین های مداربسته بر پایه تولیدات این شرکت نصب و راه اندازی می شوند.   دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه در گذشته تنها دوربین مداربسته هایک ویژن آنالوگ برای سیستم های حفاظتی استفاده میشد، اما امروزه با تنوعی که دوربین های مداربسته تحت شبکه در رمزگذاری ها، کیفیت های تصویر و چندین مورد دیگر ارائه میکنند توانسته جای دوربین های آنالوگ را در بازار بگیرد. در حال حاضر دوربین های مداربسته تحت شبکه از ۰,۳ تا ۲۹ مگاپیکسل در بازار تجهیزات حفاظتی دنیا موجود هستند. این دوربین ها در سال ۱۹۹۶ برای اولین بار توسط شرکت axis به بازار راه یافت. همه شرکت های سازنده دوربین مداربسته تحت شبکه از پروتکل های اختصاصی خود استفاده می کنند. به همین دلیل تنها در صورتی امکان استفاده همزمان از این دوربین ها موجود است که تکنولوژی Onvif برای دوربین ها فراهم شده باشد.   به نوعی این دوربین ها را می توان به دو دسته از لحاظ ثبت و ذخیره تصاویر تقسیم بندی کرد. دسته اول دوربین هایی هستند که برای ذخیره تصاویر به طور قطع به یک سیستم مرکزی (nvr) لازم دارند، اما برخی از این دوربین ها دارای رم بوده و می توانند تصاویر را در رم خود و بدون نیاز به nvr ذخیره نمایند. در ابتدای امر که این دوربین ها به بازار آمده بودند از آنجایی که پهنای باند اینترنت در سراسر جهان پایین بود اختلاف زمانی بسیار زیادی برای تصویر ها مشاهده می شد، اما به مرور زمان و افزایش سرعت اینترنت در سرتاسر جهان این مشکل تا حدودی از بین رفت.  

مزایای دوربین تحت شبکه هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه برخلاف دوربین های آنالوگ که برای انتقال تصاویر به کابل ها نیاز دارند، این اطلاعات را از طریق شبکه اینترنت جابجا می کنند. دوربین تحت شبکه این قابلیت را دارد تا صدای دو طرفه را از طریق شبکه جابجا نماید. به نوعی دوربین مداربسته تحت شبکه این قابلیت را دارد تا مانند یک تلفن همراه عمل نماید. (به طور مثال مدیر مجموعه می تواند از طریق دوربین های آی پی با کارکنان ارتباط برقرار کند.) استفاده از شبکه های اینترنتی از جمله وای فای و شبکه های موبایلی یکی از ویژگی های مهم دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه است. هوش مصنوعی یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین تحت شبکه است. این ویژگی در برخی از موارد به کاربر کمک می کند تا برخی از فرایند های شناسایی را به کمک سیستم های هوشمند به انجام رساند.   انتقال داده ها در دوربین تحت شبکه از طریق پروتکل های WPA یا WPA۲ ،TKIP یا AES انجام میشود که این ویژگی باعث می شود تا این دوربین ها بتوانند امنیت بسیار خوبی را از طریق شبکه برای کاربران خود فراهم نمایند. این دوربین ها انتقال برق و تصویر را تنها با یک کابل که از تکنولوژی Power over Ethernet) PoE) استفاده میکند، به انجام می رسانند.  

معایب دوربین هایک ویژن تحت شبکه

دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه از قیمت بسیار زیادی نسبت به دوربین های آنالوگ و توربو اچ دی بهره میبرد. البته علت قیمت بالای این دوربین ها این موضوع است که این دوربین هایک ویژن توانایی پردازش و ذخیره تصاویر را در خود دوربین دارند. این دوربین ها (دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه) این قابلیت را دارند تا علاوه بر انتقال تصاویر از طریق آی پی، تصاویر را از طریق سرورهای اختصاصی خود با قابلیت p۲p به نمایش گذارند. دوربین تحت شبکه اطلاعات را بر روی شبکه عمومی جابجا میکند و برخلاف دوربین هایک ویژن توربو اچ دی که این تصاویر را از طریق کابل ها و شبکه ی خصوصی انتقال میدهند، میتواند توسط هکرها مورد حمله قرار بگیرد.  

دوربین مداربسته هایک ویژن توربو اچ دی ویژگی های دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن است که باعث می شود تا در رقابت با دوربین های تحت شبکه بازار بهتری را داشته باشد. این ویژگی های عبارتند از:  

کیفیت تصویر

دوربین مداربسته توربو اچ دی بر خلاف دوربین های مداربسته آنالوگ که معمولا در رنج کیفیتی کوچک ۰.۴ تا ۱ مگاپیکسل را در بر میگرفتند، دوربین هایی در بازه های۲ تا ۸ مگاپیکسل را در بر می گیرند که دست مشتری را تا حد زیادی باز می گذارند. این دوربین های دو، سه، چهار، پنج و هشت مگاپیکسلی از کیفیت بالایی برخوردارند و دقیقا تصاویر را با کیفیت مورد انتظار نمایش خواهند داد.  

قیمت دوربین هایک ویژن

اکثر ما در هنگامی که قصد خرید هر کالایی را برای خود داشته باشیم، به دنبال بهترین لیست قیمت هایک ویژن به همراه بهترین کیفیت می گردیم. دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه از آنجایی که پردازش تصویر را در خود دوربین انجام می دهد، قیمت بیشتری را به ازای هر واحد روی دست سازنده خواهد گذاشت. اما دوربین مداربسته هایک ویژن توربو اچ دی پردازش تصاویر را همگی در یک دستگاه دی وی ار انجام میدهد. همین موضوع باعث شده تا دوربین هایک ویژن توربو اچ دی قیمت کمتری را برای خریدار به همراه داشه باشد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که این دوربین ها دقیقا همان کیفیتی را به شما عرضه خواهند کرد که دوربین های تحت شبکه به شما خواهد داد. این دوربین ها انتخاب مناسبی برای افرادی هستند که قصد تامین امنیت منازل و محل کار خود را دارند، زیرا در عین کیفیت بالا از قیمت فوق العاده مناسبی نیز بهره می برند.

 

سهولت استفاده

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن توربو اچ دی هایک ویژن همچون دوربین های آنالوگ از طریق کابل ترکیبی فراهم است. البته دستگاه های سری جدید این مجموعه از تکنولوژی PoC برخوردار است که این قابلیت را برای کاربران فراهم میکنند تا دوربین ها را از طریق یک کابل تک پورت که در زمان واحد توانایی انتقال قدرت و تصویر را دارد فراهم میکند.  

ویژگی AcuSense دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن

دستگاه های دی وی آر موجود برای دوربین های توربو اچ دی هایک ویژن این قابلیت را برای کاربران فراهم می کنند که به واسطه ی تکنولوژی AcuSense موجود در این دستگاه ها، بدون نیاز به وقت و نیروی انسانی، انسان و خودرو را از یکدیگر تشخیص دهند. این ویژگی یکی از جذاب ترین ویژگی های این دستگاه ها است که در کنار قیمت پایین این دستگاه و البته دوربین ها قابل توجه است.  

تکنولوژی ColorVu

کمپانی هایک ویژن پس از تولید دوربین مداربسته توربو اچ دی خود در نسخه های جدید ویژگی ای را تدارک داده است که دوربین های تولید شده ی جدیدش در تمامی ساعت روز و شب تصاویر رنگی را در اختیار کاربران قرار دهند. البته ذخیره تصاویر رنگی در شب نیازمند حداقل نور است، در غیر این صورت این دوربین ها به واسطه توانمایی دید در شب بالای خود می توانند در تاریکی مطلق تصاویر سیاه و سفید با کیفیتی را ثبت نمایند.  

درباره برند هایک ویژن بیشتر بدانید هایک ویژن یکی از تولید کنندگان و برندهای تجهیزات نظارت تصویری درحوزه سیستم های امنیتی است. این کمپانی در سال ۲۰۰۱ میلادی (۱۳۸۰ شمسی) در هانگژو چین تاسیس شد.
هایک ویژن با بیش از ۱۳۰۰۰ نیروی انسانی و ۴۰۰۰ نفر در بخش تحقیق و توسعه، دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در این حوزه می باشد. شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات خود از طریق نوآوری وخلاقیت و همچنین خلق ارزش پایدار بوده است. تاکنون محصولات هایک ویژن در بیش از ۱۰۰ کشور به فروش رسیده است.   هایک وِیژن در نقاط گوناگون جهان از جمله آمریکا، هلند، ایتالیا، روسیه، هنگ کنگ، دبی، ایران و… دارای دفاتر مستقیم فروش میباشد.
محصولات این شرکت شامل طیف کامل و وسیعی از دوربین هایک ویژن آنالوگ وتحت شبکه، دستگاه های ضبط تصاویر آنالوگ، ذخیره سازهای تحت شبکه و… می باشد.

 

دوربین مداربسته هایک ویژن را از کجا خرید کنیم؟ برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن و سایر تجهیزات آن می توانید به وبسایت هایک لوک نمایندگی هایک ویژن مراجعه کرده و یا با شماره ۰۲۱۶۶۷۳۵۸۲۶ تماس حاصل فرمایید. همچنین امکان مراجعه حضوری به آدرس تهران – جمهوری – فلسطین جنوبی – کوچه مروارید – پلاک 8 برای خرید اجناس برای همه عزیزان موجود است.  

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید