خرید اپل آیدی

هرچیزی که راجع به اپل آیدی باید بدانید

اپل آیدی یک حساب کاربری برای ورود به خدمات و خرید محصولات اپل است. شما به واسطه این حساب کاربری می توانید از خدماتی چون iCloud برای گرفتن پشتیبانی و بک آپ یا Find My iphone برای ردیابی دستگاه گشمده تان به راحتی استفاده کنید.

 

آیا می توانیم چندین اپل آیدی داشته باشیم؟

بله شما می توانید به هر تعداد دلخواهی که بخواهید اپل آیدی داشته باشید، ولی بهتر است برای همگام سازی دستگاه های خود از اپل آیدی یکسانی استفاده کنید.

 

چرا به اپل آیدی نیاز دارم؟

اگر از دستگاه اپل استفاده می کنید یا به سرویس های اپل نیاز دارید قطعا به اپل آیدی نیاز دارید. اپل آیدی به شما امکان می دهد به راحتی از Apple Tv ،Apple Music ،iCloud و... استفاده کنید.

 

حداقل سن استفاده از اپل آیدی چند سال است

در ایالات متحده حداقل سن دریافت اپل آیدی به صورت مستقل 13 سال است، کودکان کوچکتر نیز برای داشتن اپل آیدی باید با استفاده از Family Sharing زیر نظر والدین خود تحت نظارت باشند. توجه کنید که محدودیت سنی 13 سال در کشورهای مختلف متفاوت است.

 

آیا می توانم اپل آیدی خود را ایمن تر کنم

بله، اپل ایدی شما شامل اطلاعات شخصی بسیار زیادی درمورد شماست که ممکن است در iCloud شما یا همان فضای ابری ذخیره شده باشد، به همین منظور شما می توانید با سیستم راستی آزمایی دو مرحله ای، یک لایه امنیتی به حساب خود اضافه کنید.

برای ساخت اپل آیدی به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای ایجاد اپل آیدی نیاز به نام کامل، تاریخ تولد، آدرس و همچنین شماره تلفن دارید.

 

اپل آیدی آماده بگیریم؟

خرید اپل آیدی ارزان و آماده، اگر از فروشگاه تخصصی معتبر به همراه پشتیبانی 24 ساعته صورت گیرد هیچ اشکالی ندارد؛ توجه کنید که خرید اپل آیدی آماده باید شامل سوالات امنیتی، ایمیل معتبر، دائمی و با امنیت بسیار بالا باشد. آیدی تاپ سایتی است که امکان خرید اپل آیدی معتبر و ارزان را برای شما کاربران گرامی مهیا نموده است. پشتیبانی 24 ساعته این سایت آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات شما را دارد؛ کافی است وارد سایت idtop.ir شوید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید