پنل نمایندگی شبکه های اجتماعی

پنل نمایندگی شبکه های اجتماعی و یا smm panel چیست؟

همه ما این روز ها درگیر شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی شده ایم و روزانه حداقل 1 الی 2 ساعت از زمان خود را صرف فضای مجازی میکنیم! همه ما افراد و سایت های مختلفی را دیده ایم که به اصطلاح خدمات شبکه های اجتماعی را ارائه میدهند، مثلا فروشندگان فالوور، لایک، کامنت و یا فروشندگان ممبر و عضو برای کانال و گروه های تلگرامی. اما بنظر شما آنها چگونه اینکار را انجام میدهند؟ با استفاده از بکارگیری و داشتن یک پنل خدمات شبکه های اجتماعی به راحتی میتوانند تمامی خدمات انواع شبکه های اجتماعی را ارائه دهند.

 

راز فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی!

اکثریت فروشندگان و سرویس دهندگان بصورت نمایندگی عمل میکنند اما یعنی چی؟ smm panel و یا پنل نمایندگی شبکه های اجتماعی چند سایت مادر و اصلی هستند که تمامی خدماتی را که میبینید در سطح دنیا به فروش میرسانند و افرادی از خرید به وسیله آنها و فروش به شما کسب درآمد میکنند! اکثریت فروشندگان فاقد سرورهای فالوور و دیگر خدمات میباشند، به همین دلیل با خرید از طریق پنل های شبکه های اجتماعی، آن خدمات را به شما بصورت واسط ارائه میدهند.

 

مشکلات دلار و مبادلات ارزی!

اکثریت نمایندگی های بدون واسطه و اصلی با ارزهای بین المللی کار میکنند، به همین دلیل خرید کردن برای ایرانیان نیازمند کارت های بین المللی و مشکل و سخت میباشد. در همین جهت تیم اینستاگرام مارکتینگ تجارت نامحدود یک تصمیم ویژه برای مشتریان و افراد گرفته است.

 

پنل نمایندگی شبکه های اجتماعی ایرانی!  

تیم اینستاگرام مارکتینگ تجارت نامحدود توانست تا بدون هیچ گونه واسطه ای و فقط با درصدی افزایش به دلیل مبادلات ارزی تمامی خدمات شبکه های اجتماعی را برای کاربران و مشتریان در پنل آنلی مارکت فراهم کند. اکنون به راحتی و سادگی برای اولین بار در ایران میتوانید تمامی خدمات موجود برای تمامی شبکه های اجتماعی را بدون هیچگونه واسه بخرید.

 

بصورت آنی و اتوماتیک

تمامی سفارشاتی که ثبت میشوند بصورت کاملا خودکار در بخش سفارشات در حال انتظار قرار میگیرند و بصورت خودکار بین زمان تایین شده ارسال خواهند شد.

سرویس های کمیاب و جذاب برای مخاطبان!

در خدمات پنل یکسری خدمات کمیاب و ویژه وجود دارد مانند پاور لایک و یا به اصطلاح لایک اکسپلور!

 

 

پاور لایک چیست؟

پاور لایک، تاپ لایک، بیزینس لایک

لایک هایی از نوع اکانت هایی با فالوور، لایک، پست و رتبه بالا در ساعات اولیه پست میباشد که میتواند تاثیر بسازیی روی پست های شما بگذارد. در ادامه مطلب میتوانید دلایل آن را متوجه شوید.

 

تاثیر پاور لایک چیست؟

طبق الگوریتم جدید اینستاگرام لایک شدن توسط اکانت هایی با تعداد فالوور، لایک و پست بالا، همچنین در دقایق و ساعات اولیه میتواند ارزش و رتبه پست شما را ارتقا دهد.

 

پاور لایک دریچه ای به سمت اکسپلور

امروزه فکر و ذکر خیلی از افراد و کسب و کارها این است که چگونه پست های خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنند.

همانطور که گفته شده، پاور لایک ارزش و رتبه پست شما را ارتقا و افزایش میدهد، در نتیجه میتواند شانس و احتمال ورود پست شما به اکسپلور و قسمت سرچ اینستاگرام را بسیار افزایش بدهد.

 

راز بزرگ اکسپلور

خیلی از افراد مشهور و پیج های بزرگ ورود خود به اکسپلور را با خرید خدمات اکسپلور از ما افزایش داده اند و از این طریق پست های خود را وارد اکسپلور کردند، این محصول (پاور لایک) در حال حاضر توسط آنلی مارکت با برترین کیفیت و بهترین قیمت بفروش میرسد.

 

آنلی مارکت کارآفرین، از درآمد 0 تا 8 میلیون!

طبق توضیحات یکی از مشتریان آنلی مارکت با استفاده از خرید خدمات با ما بهترین قیمت بازار و فروش خدمات به کاربران و دیگران توانست بدون هیچگونه دانش و مدرک خاصی درآمد بالایی را برای خودش رقم بزند، حتی اگر خود شما نیاز به خدمات داشته باشید با همکاری و فروش میتوانید به درآمد بالایی برسید!

 

درباره آنلی مارکت

"unlimarket" و یا "آنلی مارکت" که در معنای اصلی و کلی "unlimited market" و یا "آنلیمیتد مارکت" میباشد به معنای تجارت و بازار نامحدود میباشد و کار ما کمک به شما در بازاریابی شبکه اجتماعی اینستاگرام (اینستاگرام مارکتینگ) برای رسیدن به خواسته هایتان در کسب و کارتان میباشد.

 

خدمات آنلی مارکت

آنلی مارکت در کلیه زمینه های اینستاگرام مارکتینگ مثل مدیریت پیچ، تبلیغات، طراحی بنر، طراحی قالب، طراحی پست، برگزاری دوره ها، مشاوره و ... فعالیت میکند.

 

آشنایی کامل با پنل

برای آشنایی کامل با پنل همچنین میتوانید با کلیک روی این متن وارد سایت آنلی مارکت شده و اطلاعات کسب کنید.

 

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

 

اینها را هم بخوانید

نظرات کاربران

  1. شهاب نوروزی
    شهاب نوروزی
    ضمن ادب و احترام بعد از گذشت یک روز از خرید، هیچ خدماتی ارائه نداد این سایت و پشتیبانی هم نه تلفن جواب میده و نه واتساپ...

    به این نظر پاسخ دهید