کد تخفیف در چتربازان

چتربازان، اولین مرجع کد تخفیف از خدمات آنلاین

قصه چتربازان خیلی ساده شروع شد؛ از یک اتاق دانشجویی. یک شب چند دانشجوی خوابگاهی دور هم نشسته بودند و با چای خودشان را سرگرم کرده بودند. البته آن شب یک فرق کوچک داشت. آن فرق این بود که یک ایده جدید در حال شکل گرفتن بود و آن هم چتربازان بود!

گروه تلگرامی چتربازان با هدف اشتراک گذاری کد تخفیف فروشگاه ها و سایت های خدمات آنلاین شکل گرفت. دانشجویان در این گروه کد تخفیف‌هایی که شرکت‌های مختلف سفارش آنلاین غذا، تاکسی‌های آنلاین، فروشگاه‌های اینترنتی چون دیجیکالا و بسیاری از خدمات مختلف آنلاین را با یکدیگر به اشتراک می‌گذاشتند‌‌.

همین شد که چند دانشجوی قصه ما تصمیم گرفتند ایده ساده‌شان را کمی توسعه بدهند و اول یک کانال تلگرامی با مخاطبینی فراتر از دانشگاه ایجاد کردند و در مرحله بعد سراغ راه‌اندازی سایت چتربازان رفتند. کانال تلگرامی و سایت چتربازان محلی شد برای اشتراک کدهای تخفیف مختلف تا همه بتوانند لذت یک خرید به‌صرفه یا یک تفریح جذاب را با کد تخفیف بچشند. شعار چتربازان “چترباز شو خرجتو کم کن” هست.

کد تخفیف در چتربازان

از آنجا که امروزه بیشتر کسب‌وکار‌ها بر بستر اینترنت و بصورت آنلاین شکل گرفته‌اند، در نتیجه برای دریافت تخفیف از خدمات این کسب‌وکار‌ها نیاز به کد تخفیف می‌باشد. شرکت‌ها بوسیله‌ی این کد تخفیف ها مشتریان خود را به خرید چندباره از آنها تشویق می‌کنند و همچنین مشتریان از خرید خود تجربه لذت بخشی را بدست می‌آورند. در نتیجه روزبه‌روز نیاز به بستری برای مشاهده، بررسی و اشتراک‌گذاری این کد تخفیف‌ها احساس می‌شد و چتربازان سعی می‌کند بروز ترین و معتبر ترین کدهای تخفیف از شرکت‌های مختلف را در سایت خود قرار دهد.

 

کد تخفیف دیجی‌کالا

وقتی که شما می‌خواهید از سایتی مثل دیجیکالا محصولی را خریداری نمایید برای آنکه بابت این محصول هزینه کمتری پرداخت کنید می توانید از کد تخفیف دیجیکالا که در سایت چتربازان براحتی قابل مشاهده هستند استفاده نمایید. ابتدا به صفحه شرکت دیجیکالا در چتربازان مراجعه می‌کنید و کد تخفیف مناسب را کپی می‌کنید، حالا می‌توانید از سایت دیجی‌کالا با تخفیف خرید کنید.

کد تخفیف در چتربازان

کد تخفیف سفارش آنلاین غذا

امروزه به جای سفارش تلفنی می‌توان از طریق سایت‌های سفارش آنلاین غذا از رستوران‌های اطراف خود غذای مورد نیاز خودتان را سفارش دهید. اسنپ‌فود و چنگال دو برند مطرح در این زمینه هستند. شما می‌توانید از طریق سایت چتربازان کد تخفیف اسنپ‌فود و کد تخفیف چنگال را دریافت نمایید و از این دو سایت با تخفیف و هزینه کمتری سفارش دهید.

 

خدمات B2B چتربازان

چتربازان در جهت جذب مشتری از طریق تخفیف و کد تخفیف با شرکت‌های مختلفی چون چنگال، مستربلیت، اسنپ‌مارکت، دینگ، مکتبخونه و .... همکاری داشته است. چتربازان این امکان را فراهم می‌کند تا شرکت‌های مختلف بتوانند در فضایی سالم و از طریق تبلیغات آفیلیت، مشتریان خاص خود را جذب نمایند. همچنین مشتریان با بررسی و مقایسه سایت‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات می‌توانند شرکت مناسب با نیازهای خود را انتخاب نمایند و هزینه‌های خود را کاهش دهند.

با همراهی شما عزیزان روزبه‌روز چتربازان بزرگتر شده و می‌تواند خدمات متنوع و بهتری برای شما ارائه دهد. زیرا هرچه جامعه چتربازی ما بزرگتر شود، می‌توانیم راه‌های بهتری برای کاهش هزینه‌های خود کشف کنیم.

چترباز شو خرجتو کم کن!

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید