تعمیر تلویزیون در منزل

کاردون، تلویزیون را در محل تعمیر می کند!

در هر خانه ای حداقل یک تلویزیون وجود دارد و یکی از ابزار های ایجاد سرگرمی و دورهمی های خانوادگی می باشد، بنابراین نمی توان روزی را بدون تلویزیون متصور شد. فرض کنید یک روز سخت کاری را به امید تماشای یک برنامه مهیج در کنار دوستان به پایان رسانده اید و به خانه آمده اید. اما تلویزیون شما دچار مشکل شده است و روشن نمی شود خراب شدن و تعمیر تلویزیون می تواند بسیار ناراحت کننده و در عین حال باعث ایجاد نگرانی در شما شود.

ممکن است صفحه ال سی دی تلویزیون شما آسیب دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. بهتر است نگران نباشید و کار را به کاردون بسپارید. خراب شدن تلویزیون می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و باعث نگرانی شما شود. بنابراین اگر

  • تلویزیون شما روشن نمی شود
  • تلویزیون صدا دارد، ولی تصویر ندارد
  • تلویزیون روشن می شود، ولی بعد از چند ثانیه خاموش می شود
  • تصویر تلویزیون تاریک و روشن می شود
  • تلویزیون بر روی یک تصویر می ماند
  • تلویزیون به طور ناگهانی خاموش می شود
  • ایجاد خطوط عمودی و افقی در تلویزیون

 

آیا کاردون تعمیر تلویزیون ال جی هم دارد؟

بیشترین و پرتکرارترین اتفاقی که ممکن است برای تلویزیون شما رخ دهد روشن نشدن آن است. زیرا یکی از مواردی که مشتری ها برای رفع آن با کاردون تماس می گیرند روشن نشدن تلویزیون ال جی است. گاهی اوقات خودتان می توانید مشکل روشن نشدن تلویزیون را برطرف نمایید. برای این کار ابتدا محافظ برق و پریز برق را چک کنید تا سالم باشند. در صورتی که تلویزیون را روشن می کنید و فقط لوگوی ال جی بالا می آید و تصویر را نمایش نمی دهد باید با کاردون تماس بگیرید. نگران نباشید اگر تلویزیون شما روشن نشود باز هم قابل تعمیر است و متخصصین کاردون می توانند تلویزیون شما را تعمیر نمایند.

 

کاردون قبل از اینکه خرج روی دست شما بگذارد راه حل های ابتدایی را به شما گوشزد می کند تا اگر خودتان می توانید تلویزیون را عیب یابی کنید. گاهی اوقات ممکن است با تغییر در تنظیمات تلویزیون، تایمر را فعال کرده باشید و سر ساعت خاصی تلویزیون خاموش شود. بهتر است محافظ برق و پریز برق را چک کنید، زیرا یکی از دلایل خاموش و روشن شدن پشت سر هم تلویزیون خرابی برق می باشد. اگر فلش مموری و یا وسایل جانبی به تلویزیون متصل نموده اید آن ها را خارج کنید، شاید مشکل از دستگاه های خارجی باشد. پیشنهاد می کنیم برای مدت نیم ساعت باتری کنترل را خارج نمایید تا در صورت انتقال پیام اشتباه به تلویزیون مشکل برطرف شود. اگر موارد ذکر شده را بررسی نمودید اما باز هم سر نقطه اول هستید، بهتر است کار را به کاردون بسپارید تا از تعمیر تلویزیون خود مطمئن شوید.

 

اگر تلویزیون ال جی دارید با کاردون تماس بگیرید

اگر تلویزیون شما ال جی است و نیاز به تعمیر دارد می توانید به کاردون اعتماد کنید و تعمیر تلویزیون ال جی خود را به کاردون بسپارید. شاید تصور شما از برندهای معتبری مانند ال جی کارایی همیشگی بدون نیاز به تعمیر و خرابی باشد، اما این تصور بسیار اشتباه می باشد. برندهای با کیفیت هم روزی نیاز به تعمیرات دارند.

 

بسیاری از مشتریان نگران خرابی پنل تلویزیون هستند، زیرا یکی از قطعاتی است که بر قیمت تلویزیون می افزاید و هزینه تعمیرات آن نیز به نسبت سایر قطعات بالا می باشد.  کاردون سعی دارد به شما کمک کند تا هیچ گاه با این مشکل برخورد نکنید. همان طور که می دانید یکی از دلایل خرابی پنل تمیز کردن نادرست تلویزیون است. هنگامی که قصد تمیز کردن تلویزیون را دارید بلافاصله بعد از خاموش کردن دستگاه اقدام به تمیز کردن نکنید، حداق یک ساعت زمان لازم است تا پنل خنک شود. توجه داشته باشید استفاده از دستمال خیس برای تمیز کردن تلویزیون یک دشمن جدی می باشد.

یکی از مواردی که باعث خرابی پنل تلویزیون می شود استفاده از اجسام آهنربایی اطراف تلویزیون است. به عنوان نکته آخر باید بگوییم در صورتی که متوجه خرابی پنل تلویزیون شدید تلویزیون را خاموش کنید و روشن نکنید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

 

اینها را هم بخوانید