بلوبانک

کد معرف بلوبانک

انجام غیرحضوری امور اداری بسیاری از مشکلات را حل کرده و موجب صرفه‌جویی چشم‌گیری در زمان و هزینه شده است. کارهای بانکی هم از این قاعده مستثنی نیست و احتمالاً شما نیز تاکنون لذت واریز پول یا پرداخت قبض به کمک گوشی موبایل‌تان را چشیده‌اید.

بانکداری دیجیتال بر خلاف بانکداری سنتی، تمرکز بیشتری روی نیازهای مشتریان دارد و خواسته‌های آنها را در اولویت قرار می‌دهد و با از میان برداشتن بسیاری از موانع و پیچیدگی‌هایی که روش‌های سنتی بانکداری پیش روی مشتریان قرار می‌دهند، سعی در بهبود کیفیت زندگی آنها دارد.

 

بلوبانک یکی از بانک‌های تمام دیجیتال

بلوبانک از سال 1398 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و به عنوان شعبه مجازی بانک سامان شروع به فعالیت نمود. این بانک کلیه خدمات خود را در فضای مجازی به کاربران ارائه می‌دهد و برای انجام عملیات نیازی به مراجعه حضوری نیست.

همین ویژگی نیز موجب استقبال کاربران از این بانک نوپا شد و افراد شروع به باز کردن حساب در این بانک دیجیتال نمودند.

 

باز کردن حساب بانکی در بلوبانک

برای باز کردن حساب بانکی لازم است یک کد معرف داشته باشید. شما می‌توانید این کد را از دوستان یا آشنایان خود که قبلاً در این بانک حساب باز کرده‌اند دریافت کنید.

خبر خوب اینکه در صورت اشتراک‌گذاری کد دعوت خود با سایرین، مبلغی به حساب شما واریز می‌شود. این مبلغ پس از وارد کردن کد معرف شما توسط آن فرد و تکمیل فرآیند افتتاح حساب واریز می‌شود.

برای این کار کافی است به بخش پروفایل خود در اپلیکیشن بلوبانک مراجعه کرده و "دعوت از دوستان" را انتخاب کنید. شما مجاز هستید 10 نفر از دوستان‌تان را به بلوبانک دعوت کرده و برای هر باز کردن حساب موفق، مبلغ 30 هزار تومان هدیه بگیرید.

شایان ذکر است که اگر مایل به انجام امور خیریه نیز باشید، این امکان برایتان فراهم شده و به جای انتخاب "واریز به حساب خودم" باید "هدیه به خیریه" را انتخاب کرده و در انجام امور خیر شریک شوید.

 

 

کد معرف بلوبانک

برای آنکه بتوانید همین الان در بلوبانک حساب کرده و از خدمات کاملاً دیجیتال بهره‌مند شوید، دو کد معرف بلوبانک را با شما به اشتراک می‌گذاریم:

 

کد معرف اول: MFIAIQ

کد معرف دوم: MFI4FA

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید