یادگیری سئو سایت

کسب درآمد باورنکردنی و بالا با یادگیری سئو سایت

در جهان امروز اینترنت بستری را فراهم کرده که هر فرد یا شرکتی با هر ظرفیت مالی و انواع تخصص می توانند به راحتی و با کمی هوشمندی کسب درآمد کند. یکی از روش های کسب درآمد در فضای مجازی یادگیری سئو سایت و ارائه خدمات تخصصی سئو به سایرین و یا بهره گیری برای کسب و کار شخصی می باشد. طبق تحقیقاتی که در زمینه پردرآمد ترین مشاغل دنیا انجام گرفته است، خدمات سئو سایت در جایگاه نسبتا بالایی از حیث درآمدی قرار گرفته است.

 

طبق تحقیقاتی که در آمریکا انجام شده نشان می دهد که درآمد یک متخصص سئو در ماه عددی بین 8 هزار تا 12 هزار دلار است. که برخی از آنها فری لنسر های سئو هستند و در یک جمله، خودشان هستند و یک لپتاپ و اینترنت! و خیلی راحت پول پارو می کنند.

در ایران اگر شما به عنوان یک کارشناس سئو در یک شرکت استخدام شوید با توجه به محدود بودن تعداد متخصصین این رشته در ایران حداقل دستمزدی بین 10 تا 15 ملیون تومان در ماه دریافت می کنید. و در صورتی که خودتان به صورت جداگانه اقدام به راه اندازی یک شرکت نمایید این درآمد تا چندین برابر افزایش خواهد یافت.

 

کسب درآمد و ثروتی که از راه آموزش و یادگیری سئو بدست می آید به صورت تصاعدی افزایش می یابد. مثلا اگر شما در ماه اول 3 ملیون تومان درآمد کسب کنید در ماه دوم 6، در ماه سوم 12 و به همین صورت بیشتر و بیشتر خواهد بود. چون مشتریان شما در طول زمان افزایش می یابند و بسیاری از آنها در دوره های بلند مدت مثلا برای 6 ماه یا بیشتر از شما خدمات سئو دریافت می کنند و هزینه ها را به صورت ماهانه برای شما واریز می کنند.

چگونه با سئو می توان کسب درآمد کرد؟

توانایی و مهارت سئو سایت در صورتی که در جهت بهبود و توسعه کسب و کار های اینترنتی قرار گیرد بدون شک نتایج پربار و حتی باورنکردنی را به دنبال خواهد داشت.

در حالتی هم که به سئو به چشم یک شغل برای کسب درآمد نگاه کنید، باز هم بهترین ایده برای به ثروت رسیدن در فضای مجازی می باشد. به این دلیل که با توسعه و همه گیر شدن استفاده از اینترنت و موتورهای جستجو، شرکت ها و وبسایت های فراوانی به تجارت الکترونیک روی آورده اند. کاربران فضای مجازی برای تامین هر نوع نیاز خود از پوشاک و لباس گرفته تا اطلاعات علمی و مقالات، از خودرو گرفته تا خرید و فروش خانه، از مواد غذایی تا جواهرات و اکسسوری های شخصی و بسیاری از موارد قابل اهمیت از گوگل استفاده می کنند.

 

و این یک اصل است که با افزایش تقاضا، ارزش افزایش می یابد. در این حالت سئوکارهای ماهر می توانند کلید حل مشکلات رقابتی باشند و چرا شما با یک یا دو ماه آموزش از این شرایط بهره نبرید؟

با گذشت حدود 20 سال از پیدایش مفهوم سئو، همچنان می توان گفت که در آغاز راه قرار دارد و اگر یک فرد از همین امروز نیز شروع به یادگیری بهینه سازی و سئو سایت نماید، در مدت زمان نه چندان طولانی خواهد توانست به سرعت اقدام به کسب درآمد و سود مالی از این راه نماید.

 

اهمیت سئو در تجارت الکترونیک

عملا یک وبسایت بدون بهینه سازی و سئو توانایی جذب مخاطبان و کسب بازدید در گوگل را نخواهد داشت، همین یک خط نهایت ارزش و اهمیت سئو را نمایان می نماید.

سئو یک فاکتور کلیدی و حیاتی در پیروزی بر رقبا در بازار تجارت الکترونیکی می باشد که خود چندین و چند زیرشاخه و معیار را شامل می شود.

تجارت الکترونیک مفهومی است که بیشتر به واسطه طراحی سایت و حضور یک کسب و کار در اینترنت شناخته می شود، هرچند که زیرشاخه های دیگر همچون دریافت و پرداخت وجه به شکل الکترونیکی، تکنولوژی های تجارت بر پایه موبایل و ... را نیز در بر میگیرد. شاید بیش از 90 درصد افراد تجارت الکترونیکی را یکسان با تجارت اینترنتی بدانند.

 

دوره های آموزش سئو سایت بهترین راه یادگیری و کسب درآمد

اما از کجا باید شروع کرد؟ طبیعتا برای کسب هر مهارتی نیاز به آموزش است و برای سئو هم این امر صادق می باشد. آموزش سئو سایت با مطالعه مقالات و مطالب در این زمینه، کسب دانش تجربی و استفاده از اساتید خبره و فارغ التحصیلان آکادمیک این شاخه از توسعه وب به دست خواهد آمد.

پکیج های آموزش صوتی تصویری فراوانی هم در بازار موجود است که برخی از آنها قدیمی هستند و با نظر به اینکه گوگل همواره معیارهای مدنظر خود برای سئو را تغییر می دهد، پیشنهاد ما به شما استفاده از دوره های آموزشی حضوری به صورت تئوریک و عملی می باشد.

 

آموزش سئو با استفاده از دوره هایی که شرکت ها و موسسات معتبر ارائه می دهند بهترین راه برای سرعت بخشیدن به یادگیری می باشد.

شما با شرکت در یک دوره یک الی دو ماهه کاملا مطالب پایه و کاربردی سئو سایت را می آموزید و زمانی که با فرآیندهای اجرایی و عملی همراه شدید، تسلط شما چندین برابر خواهد شد و می توانید از این راه کسب درآمد نمایید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

 

اینها را هم بخوانید