پلتفرم نوآوری باز پرابلم

200 میلیون تومان جایزه مسابقه توسعه اپلیکیشن آموزش زبان به مدیران

داشتن علم به یک زبان خارجی در دنیای امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سرعت ارتباطات افزایش پیدا کرده و افراد و سازمان‌های مختلف از سرتاسر جهان بیشتر به هم متصل می‌شوند. با این حال همچنان افرادی هستند که یا زبان خارجی نمی‌دانند یا در زمینه یادگیری آن مشکلات زیادی دارند. پیگیری نکردن، ادامه ندادن، فراموش کردن و کم شدن اهمیت یادگیری چند نمونه از این مشکلات است.

 

امروزه روش‌های نوینی برای امر آموزش در جهان به کار گرفته می‌شود. آموزش زبان هم از این موضوع مستثنی نیست؛ روش‌های جدیدی که برای آموزش یک زبان خارجی استفاده می‌شوند روز به روز جذاب‌تر شده و همینطور به پیشرفت خود ادامه می‌دهند. یکی از این روش‌ها «بازی‌گونه سازی» یا Gamification است؛ روشی که به مخاطب این اجازه را می‌دهد در فضایی جدید و کمتر خسته‌کننده به یادگیری و مهم‌تر از آن به ادامه دادن مسیر یادگیری بپردازد.

 

جامعه مدیران در مسیر یادگیری زبان با مشکلات زیادی مثل کمبود وقت، بالا بودن استرس کاری و کمبود تمرکز روبرو هستند که مانعی بر سر راه یادگیری آن‌ها محسوب می‌شود. در راستای حل این مشکل، پلتفرم نوآوری باز پرابلم مسابقه «توسعه اپلیکیشن آموزش زبان به مدیران» را طراحی و اجرا می‌کند. خروجی این مسابقه اپلیکیشنی خواهد که با استفاده از گیمیفیکیشن (بازی‌گونه سازی) مراحل یادگیری یک مدیر را ساده‌تر می‌کند. جوایز این مسابقه شامل 200 میلیون تومان برای تیم برتر و مجموعا 30 میلیون تومان برای تیم‌های برتر مرحله سوم می‌شود. همچنین در مرحله دوم مسابقه، کمپ منتورینگ برای تمامی تیم‌ها برگزار می‌شود.  

 

 

پلتفرم نوآوری باز پرابلم که سابقه برگزاری چندین مسابقه موفق را در کارنامه خود دارد، بستری فراهم می‌کند که طی آن، مسائل یک سازمان تبدیل به یک مسابقه شده و فراخوان آن بین جامعه‌ای متشکل از استارتاپ‌ها، افراد نوآور، متخصصین، اساتید دانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان منتشر می‌شود. با کمک این جامعه، مسئله سازمان در مدت زمانی کوتاه تر حل می‌شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می توانید به وب سایت پلتفرم نوآوری باز پرابلم مراجعه فرمایید.

  /پایان رپورتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.

 

اینها را هم بخوانید