پشتیبان سایت وردپرس

5 دلیل که شما نیاز پشتیبان سایت وردپرس دارید!

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی از لحاظ رفع مشکلات فنی و کاملا تخصصی سایت آنلاین، اهمیت زیادی دارد. چرا که رفع مشکلات فنی سایت وردپرسی، زمان زیادی را تلف خواهد کرد. از طرفی، انجام اصولی تمامی موارد سئو تنها از عهده‌ی فردی بر خواهد آمد که دانش و تجربه‌ی کافی در حوزه‌ی سئو داشته باشد. به همین خاطر، تهیه پکیج پشتیبانی سایت وردپرسی می‌تواند به رشد و شکوفایی همه‌جانبه‌ی وبسایت شما کمک بسیاری کند. اگر می‌خواهید بدانید ضرورت پشتیبانی سایت وردپرسی چیست و چه مزایایی دارد، این مقاله را از دست ندهید. پشتیبانی سایت وردپرسی چیست؟ در تعریفی ساده، پشتیبانی سایت وردپرس به مجموعه‌ای از کارها گفته می‌شود که بیشتر به منظور افزایش امنیت و بهبود سئوی سایت وردپرس انجام می‌شود. به گفته‌ی منابع معتبر متعدد، ارزش پشتیبانی از سایت بسیار بیشتر از طراحی سایت است. پاسخ‌گویی تلفنی و آنلاین، یک نمونه بارز از پشتیبانی وردپرسی می‌باشد. اکنون فرض کنید که مشتریان نمی‌توانند به صورت آنلاین یا مکالمه‌ی تلفنی در ارتباط با شما باشند. حال، شما از چه طریقی می‌توانید با مشتریان تعامل داشته باشید؟! چقدر احتمال دارد که کاربران جدید به مشتریان بالقوه شما تبدیل شوند؟ مطمئنا پاسخ این دو سوال، شما را قانع می‌کند که به دنبال یک مجموعه‌ی معتبر جهت پشتیبانی سایت وردپرسی باشید. در صورتی که انتخاب صحیحی داشته باشید، از تاثیرات مثبت پشتیبانی وردپرسی بهره‌مند خواهید شد.    

 

5 دلیل که شما نیاز به پشتیبانی سایت وردپرس دارید!

  1. با پشتیبانی وردپرسی از داده‌های سایت خود بکاپ گیری می‌کنید

بحث نگهداری اطلاعات سایت یکی از مهم‌ترین جنبه‌ها در پشتیبانی سایت وردپرس است. چرا که داده‌های هر سایت در رشد و سودآوری کسب و کار اینترنتی سهم زیادی دارد. مناسب‌ترین راه جهت نگهداری اطلاعات به بهترین شکل ممکن، تهیه بکاپ از سایت وردپرسی است. ضرورت تهیه‌ی بکاپ از سایت وردپرسی را بعد از حذف شدن اطلاعات ناگهانی از سایت درک خواهید کرد. زیرا احتمال مختل شدن سایت وردپرسی بسیار زیاد است. بروزرسانی ناموفق، نصب بدافزارهای متعدد و حتی حمله‌ی هکرها می‌تواند مانع از دسترسی شما به اطلاعات ارزشمند سایت شود. مطمئنا شما نمی‌خواهید که به دلیل یک سهل‌انگاری، تمامی اطلاعات سایت خود را برای همیشه از دست بدهید!  

  1. امنیت سایت خود را با پشتیبانی سایت وردپرسی افزایش می‌دهید

افزایش امنیت سایت جزو مواردی است که در پشتیبانی سایت وردپرس وجود دارد. افزایش امنیت سایت به مجموعه‌ا‌ی از اقداماتی گفته می‌شود که توسط آن ضریب امنیتی سایت شما افزایش پیدا می‌کند. با این اقدامات، احتمال نفوذ به سایت وردپرسی شما از سوی هکرها و بدافزارها به حداقل می‌رسد.    

از یک زاویه‌ی دیگر هم می‌توانید به اهمیت امنیت سایت بنگرید. زمانی که امنیت سایت وردپرسی فراهم باشد، شما می‌توانید به فعالیت کسب و کار خود در فضای مجازی ادامه بدهید. در غیر این‌صورت، هیچ‌گونه ثباتی برای ادامه‌ی فعالیت شما به صورت آنلاین وجود ندارد.  

  1. سرعت سایت کسب و کارتان را با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی وردپرس بیشتر می‌کنید

به طور معمول، اقدامات لازم برای افزایش سرعت سایت در بخش پشتیبانی سایت وردپرس انجام می‌شود. در نگاه اول، شاید افزایش سرعت سایت بی‌ارزش به نظر برسد. ولی زمانی که متوجه بشوید افزایش سرعت سایت می‌تواند سبب رونق کسب و کارتان شود، به طور حتم مایل هستید که سرعت سایت خود را بهینه کنید. تصور کنید شما یک سایت فروشگاهی وردپرسی دارید که به فروش محصولات خود در آن می‌پردازید. مشتریان شما با ورود به فروشگاه اینترنتی، انتظار دارند در کوتاه ترین زمان ممکن به تمام محصولات دسترسی داشته باشند. حال اگر وقفه‌ای در این دسترسی اتفاق افتد، بدون شک مشتری از خرید منصرف خواهد شد! بنابراین با دریافت خدمات پشتیبانی فروشگاهی اینترنتی وردپرس، افزایش سرعت سایت و در نهایت رونق کسب و کارتان را خواهید داشت. قطعا اولین اقدامی که باید پس از طراحی فروشگاه اینترنتی انجام دهید بهینه سازی سرعت لود سایت است.  

  1. افزونه‌ها و پلاگین‌های مدیریت سایت وردپرسی خود را به روز نگه ‌می‌دارید

تیم پشتیبانی سایت وردپرس موظف است تا پلاگین‌های بخش مدیریت محتوای سایت وردپرسی را به طور منظم آپدیت کند. دلیل به روز نگه داشتن افزونه‌‎ها این است که ضریب امنیت سایت شما افزایش پیدا کند. چرا که اکثرا پلاگین‌های آپدیت نشده، سبب کاهش ضریب امنیتی سایت وردپرسی می‌باشد. همچنین، به روزرسانی سایت وردپرسی به دلیل بهره‌مند شدن از قابلیت‌های جدید است. فرض کنید که یک سایت آنلاین فروشگاهی دارید. به طور حتم، شما از افزونه‌هایی مانند افزونه‌ی ووکامرس جهت فروش کالای فیزیکی استفاده می‌کنید. حال اگر شما پلاگین‌ ووکامرس را به طور منظم آپدیت نکنید، چه بر سر رنکینگ وبسایت شما خواهد آمد؟ پاسخ این سوال در مدت کمی برای شما روشن خواهد شد. افت رتبه، کاهش ترافیک سایت و روند نزولی فروش محصولات شما از جمله تاثیرات منفی آپدیت نکردن افزونه‌ی ووکامرس است. پس تاثیرات مثبت به روزرسانی مداوم افزونه‌های سایت وردپرسی چیزی بیشتر از یک آپدیت ساده می‌باشد.  

  1. با خرید پکیج‌های پشتیبانی سایت وردپرس می‌توانید به طور همزمان شبکه‌های اجتماعی خود را به روز نگه دارید

مزیت پشتیبانی سایت وردپرس تنها به موارد قبلی ختم نمی‌شود. مدیریت شبکه‌های اجتماعی نیز از جمله مزایای خرید پکیج‌های چندمنظوره‌ی پشتیبانی سایت وردپرسی است. خوب است بدانید که بازاریابی با شبکه‌های اجتماعی می‌تواند سود حاصل از فروش شما را چندین برابر کند. به همین خاطر است که شما نباید نسبت به بازاریابی با شبکه‌های اجتماعی کسب و کار خودتان بی‌تفاوت باشید. در صورتی که فکر می‌کنید تجربه‌ی کافی در این زمینه ندارید، می‌توانید از پشتیبانی سایت وردپرس استفاده کنید. به جرات می‌توان بیان کرد که با پرداخت هزینه‌ی مناسب، به درآمدی چندین برابری دست پیدا خواهید کرد.   پکیج‌های خدمات پشتیبانی سایت وردپرس را از کدام مجموعه خریداری کنم؟     اکنون که 5 دلیل خرید پشتیبانی سایت وردپرس را بیان کردیم، نوبت به معرفی بهترین مجموعه جهت خریداری پکیج‌های پشتیبانی می‌رسد. تیم مجرب رویال کد آماده ارائه‌ی بهترین خدمات پشتیبانی است. به صورتی که با رویال کد، شما به هیچ گونه خدمات اضافی نیاز ندارید. تمام آن‌چه شما نیاز دارید، در پکیج‌های پشتیبانی وردپرسی رویال کد گنجانده شده است. سه نوع پکیج پشتیبانی از سایت وردپرسی در رویال کد وجود دارد. هر کدام از این پکیج‌ها به منظور افزایش ضریب امنیت سایت شما قرار گرفته‌اند.

  • بسته رویال پشتیبان پلاس
  • بسته رویال پشتیبان بتا
  • بسته رویال پشتیبان آلفا

مواردی که سبب می‌شود تا رویال کد بهترین گزینه باشد، دقت و نظم در انجام خدمات پشتیبانی است. علاوه براین، با رویال کد می‌توانید سایت خود را به صورت روزانه آنالیز کنید. به همین خاطر، شما می‌توانید از صحت کارهای انجام شده از سوی رویال کد، اطمینان خاطر داشته باشید.  

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید