5 روش عملی برای جذب فالوور برای پیج های کاری

5 روش عملی برای جذب فالوور برای پیج های کاری

یک روز به فکر این افتادم که یک پیج برای کارم بزنم، ولی نمی‌ دانستم از چه روش‌ هایی می‌ شود جذب فالوور برای پیج کاری خودم انجام دهم، (هر چند از پکیج ها و آموزش‌های عادی استفاده کرده بودم ولی به نتیجه موردنظر نمی‌ توانستم برسم) و پس‌از چندین مدت و سعی تلاش و تست و خطا به 5 روش عملی برای جذب فالوور پیج های کاری رسیدم و آن را عملی کردم و در حال حاضر سعی دارم این 5 روش عملی جذب فالوور برای پیج های کاری را به شما منتقل کنم، شما نیز از این پنج روش بتوانید استفاده کنید و به‌ صورت خیلی سریع جذب فالوور فعال داشته باشید. فقط برای دیدن و خواندن ادامه‌ این مقاله تمام فکرها و حواس‌ پرتی‌ های خود را کنار بگذارید و با دقت کامل ادامه مقاله را بخوانید.

توجه فرمایید تمام این روش‌ هایی که در ادامه می‌ خواهیم به شما بگوییم کاملاً تجربی بوده و قبلاً تست شده و حتماً با دقت کردن و درست انجام دادن این روش‌ ها شما نیز می‌ توانید در حال حاضر به نتیجه‌ مطلوبی برسید.

1-فالو آنفالو کردن به روش درست

فالو و آنفالو کردن خودش روش پیچیده‌ ای دارد و شما نمی‌ توانید به‌ صورت سرخود و بدون برنامه‌ ریزی با این روش فالوور تعداد زیادی جذب کنید، توجه داشته باشید این روش فالو و آنفالو کردن یکی از روش‌ هایی است که جذب سریع فالوور را برای شما رقم میزند و شما می‌ توانید در مدت کوتاهی به چندین کا فالوور دست پیدا کنید. ما در ادامه روش‌ هایی که خودمان استفاده کردیم را به شما خواهیم گفت، تا شما نیز بتوانید از این روش نهایت استفاده را کنید.

در روش فالو و آنفالو کردن صبر خیلی مهم است، و این روش چیزی نیست که شما در آن بخواهید عجله کنید. در اولین گام پیج اینستاگرامی خود را وقتی ساختید و موضوع پیج اینستاگرامی خود را انتخاب کردید، باید در ابتدا چندین پیج رقیب اصلی خود را پیدا کند، و پس‌ از پیدا کردن آن پیچ‌ ها مطمئن شوید که فالوورهای آن‌ ها فعال و واقعی است و پس از اطمینان از واقعی بود فالوور آن پیج ها، شما می‌ توانید در دو روش فالو و آنفالو خود را شروع کنید.

 

شما می‌ توانید کسانی که پست‌ های پیج رقیب شما را لایک کرده‌ اند را فالو کنید یا بروید در قسمت فالوورهای آن پیج و فالوورهایی که در این قسمت وجود دارند رو فالو کنید. ولی توصیه من به شما این است که فالوورهایی را فالو کنید که پست رقیب شما را لایک کرده اند، آن‌ هم به دو دلیل. یکی این است که متوجه می‌ شوید آن افراد جنبه‌ لایک کردن دارد و اگر شما را فالو کند احتمال این که پست شما را نیز لایک کنند زیاد است. دلیل دوم هم این‌ که متوجه می‌ شوید آن‌ ها در اینستاگرام فعال هستند و فالوور غیر فعالی نیستند. به این دو دلیل شما به‌ نظر ما پست‌ هایی که رقیب شما می‌ گذارد و افرادی که آن را لایک می‌ کنند را فالو بکنید.

 

ولی نکته بعدی که می‌ خواهیم به شما بگوییم خیلی حائز اهمیت است و باعث می‌ شود که به محدودیت‌ های اینستاگرام برنخورید و پیج شما دیسیبل و یا اکشن بلاک نشود. در تعداد فالو کردن و تعداد آنفالو کردن حتماً دقت کرده و به جدولی که زیر همین پاراگراف هست، توجه کنید تا بهتر متوجه شوید. شما وقتی 1000 نفر را فالو کردید بهتر است 24 ساعت صبر کنید و کسی را فالو نکنید و پس‌ از 24 ساعت 1000 نفری را فالو کرده‌ اید آنفالو کنید، و بهتر است از فیلتر قدیمی‌ ترین فالوور ها استفاده کنید تا اولین فالوورهایی که فالو کرده‌ ایم را آنفالو کنیم نه فالوور هایی را که به تازگی فالو کرده ایم. چون‌ احتمال دارد فالوورهایی که تازه فالو کرده‌ ایم پیج شما را هنوز ندیده باشند و شما را در وقتی‌ که فالوئینگ های قدیمی خود را آنفالو میکنید، فالو کنند.

تعداد استانداردی که بخواهیم به شما معرفی کنیم وجود ندارد، ولی طبق تجربه‌ که ما به دست آورده‌ ایم، اگر پیج جدیدی در اینستاگرام زده اید و می‌ خواهید برای آن به روش فالو و آنفالو جذب فالوور کنید، در روز باید 50 تا فالو کنید تا دو هفته، یعنی چه؟ یعنی این‌ که شما در روز باید این 50 تا فالو که می‌ خواهید انجام دهید را را تقسیم کنید در طول روز. مثلاً در صبح 10 عدد در ظهر 20 عدد و در شب 20 عدد دیگر را فالو کنید.

 

ولی در پیج های قدیمی‌ تر، یعنی پیج هایی که چندین ماه روی پیج فعالیت داشتید، اوضاع کاملاً تفاوت دارد. شما معمولاً می‌ توانید تا 200 عدد فالو در روز انجام دهید و این تعداد را نیز باید مثل حالت قبلی که به شما گفتیم تقسیم کنید. یعنی یک‌ دفعه و در یک ساعت خاصی نباید فالو انجام دهید و این تعداد را نیز باید در طول روز تقسیم کنید تا به محدودیت اینستاگرام نخورید.

روش فالو و آنفالو را به‌ صورت کامل توضیح دادیم و تجاربی هم که در این زمینه داشتیم را به شما انتقال دادیم. فقط توجه داشته باشید که به موارد و تعدادی که در این مقاله به شما گفتیم حتماً توجه کنید و طبق همین موارد انجام دهید. در حال حاضر این روش در اینستاگرام جواب می‌ دهد و شما می‌ توانید به‌ راحتی از این روش استفاده کنید و جذب فالوور مناسبی داشته باشید.

2-خرید فالوور ارزان و رشد سریع

خیلی‌ ها وقتی صحبت خرید فالوور ارزان میشود جبهه می‌ گیرنن، و تقریباً بی‌ دلیل و با حرف مردم جلو میروند، بله درست است که خرید فالوور ارزان یا خرید هر نوع فالوور دیگری می‌ تواند به پیج اینستاگرام شما ضربه بزنه، ولی ما خیلی از پیج ها را می‌ بینیم که با همین خرید فالوور ارزان توانستند به فالوور زیادی دست پیدا کنند و با تبادل و تبلیغات کردن یکسری فالوورهای فعال جذب کردند و و از طریق تبلیغات یا فروختن محصولات، کسب درآمد کردند. ما در ادامه میخواهیم راه و روش درست خرید فالوور ارزان را به شما بگوییم و روش‌ هایی هم که در ادامه می‌ خواهیم به انها برسیم کاملاً تجربی هستند. ممنون که تا اینجا همراه ما هستید.

نکته1: حتماً باید قبل‌ از خرید فالوور ارزان بدانید که خرید فالوور چه مزایا و چه معایبی دارد. خب خرید فالوور یک سری مزایا دارد و در زمان بسیار کمی تعداد فالوور زیادی جذب می‌کند. و مزیت دیگرش هم این است که قیمت پایین‌ تری نسبت‌ به روش‌ های دیگر هم از نظر زمانی هم قیمتی دارد. ولی معایبی هم دارد و احتمال دارد اگر از روش درستی پیروی نکنید باعث افت بازدید استوری شما شده و افت کلی تعامل پیج را به‌ همراه داشته باشد، ولی با این روش‌ هایی که به شما معرفی می کنیم؛ این احتمال خیلی پایین می آید یا کلاً از بین می رود.

 

شما قبل‌ از خرید فالوور ارزان حتماً باید خودتان نیز تحقیق کنید و پس‌از تحقیق باید پیج خودتان را آماده کنید تا وقتی فالوورها وارد پیج شما میشوند مشکلی برای پیج پیش نیاید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که تولید محتوای مستمر داشته باشید و کاری کنید که فالوورهای شما پیج شما را به‌ عنوان مرجع حوزه کاری خود بدانند و با پیج شما تعامل خوبی داشته باشند و دنبال محتواهای شما باشند.

 

پس‌ از این کار شما می‌ تواندی سراغ خرید فالوور رفته و خرید فالوور خودتان را انجام دهید، وقتی این فالوورها وارد پیج اینستاگرام شما شدند، بهتر است تولید محتوایتان را به‌ صورت مستمر و دائم هم در استوری و هم در پست‌ ها داشته باشید. چون‌ به‌ صورت موقتی ویوب پیج شما کاهش پیدا می‌ کند و بعد از چند روز میبینید که به مرور ویوی پیج شما (هم استوری و هم در پست‌ ها) در حال افزایش است، ولی توجه داشته باشید که هرگز نباید گذاشتن استوری و پست به‌ صورت مستمر را متوقف کنید.

3-تبادل کردن با پیج های مختلف

یکی از روش‌ های رایگان و تأثیرگذار تبادل کردن با پپج های دیگر است‌، ولی تبادل کردن قانون و قواعد خود را دارد و شما نباید با هر پیجی تبادل کنید، چرا که هر پیجی نمی‌ تواند بازدهی که شما مد نظر دارید را تأمین کند. ما چند پارامتر برای این موضوع در نظر گرفتیم که در ادامه به شما می‌ گوییم.

اگر بتوانید پیجی را متقاعد کنید که موضوع آن پیج با شما یکی باشد و با آن پیچ تبادل کنید بسیار سودمند است و جذب فالوور بالایی خواهید داشت. معمولاً در اکثر پیج هایی که در این زمینه و موضوع با هم تبادل می‌کنند جذب بالایی دارند. یکی از پارامترهای دیگر که شما برای تبادل کردن با پیج های دیگر باید مدنظر خود داشته باشید تعداد فالوور های پیج مقابل است، شما باید معمولاً با پیچ‌ هایی تبادل کنید که یک مقدار از شما تعداد فالوور کم‌ تری دارند و یک مقدار بیشتر و پیج مقابل که با آن می‌ خواهید تبادل کنید نباید خیلی فالوورهای آن از شما پایین‌ تر باشد، زیرا بازدهی تبادل را به‌ شدت پایین می‌ آورد.

 

یکی از مواردی که در تبادل کردن خیلی مهم هست داشتن یک بنر مناسب است، وقتی شما با بهترین پیج تبادل کنید ولی بنر خوبی نداشته باشید، جذبی هم نخواهید داشت یا جذب پایینی تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید که شما می‌توانید یک بنر مناسب درست کنید و تمام مزایا و معیارهای مهم پیج خود را در آن بنر ذکر کنید تا به‌ عنوان یک مزیت تلقی شود و فالوورهایی که از پیج مقابل قرار است پیج شما را فالو کنند، ترغیب شوند.

4-تولید محتوا کاربر پسند به سبک اینستاگرام

قطعاً داشتن محتوای کاربر پسند بسیار مهم است، و شما با داشتن پست‌ ها و استوری هایی که جذاب و کاربردی باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد قطعاً جذب فالوور شما به‌ همراه کارهای دیگری که باید انجام دهید بالا میرود. محتوا همیشه مهم بوده و یکی از مهم‌ ترین دلایلی است که فالوورها به‌ محض دیدن پیج شما آن را فالو می‌ کنند، اگر کیفیت محتوای شما پایین باشد شما هر کاری هم بکنید، نمی توانید جذب فالوور خوبی داشته باشید و یا اگر هم جذب فالوور کنید ماندگاری فالوورهای شما به‌ شدت پایین می‌ آید.

 

چند مورد وجود دارد که با رعایت کردن آن‌ ها محتوای شما جذاب می‌ شود، یکی از موارد استفاده کردن از موضوعات ترند است. موضوعات داغی که در جامعه شما وجود دارد و شما اگر بتوانید یک طوری با حوزه کاری خود آن را وصل کنید و هدایت کنید می‌ تواند پست جذابی باشد و احتمال این‌ که بازدهی خوبی از نظر تعامل و جذب فالوور داشته باشید بالاست، یکی از مهم‌ ترین چیزهای دیگری که می‌ تواند از محتوای خوب و جذاب باشد، انتقال تجربه واقعی است که می‌ تواند برای فالوورهای شما جذاب باشد.

 

5-شیوه گذاشتن محتوا در اینستاگرام

به‌ نظر می‌آید مسئله ساده‌ باشد و با زدن چند کلیک می‌ توانید یک پست در اینستاگرام منتشر کنید، ولی همین نیز قانون و قواعد خود را دارد تا بتواند به یک پست یا استوری موفق تبدیل شود، شما باید قبل‌ از این‌ که پستی حتی تولید کنید باید زمان‌ هایی که کاربران شما فعالیت بیشتری در اینستاگرام دارند را مدنظر داشته باشید و در همان ساعات پست خود را منتشر کنید و حتماً در طول روز و ساعت‌ های مختلف استوری بگذارید و پست‌ های خود را در طول هفته پخش کنید و در یک روز تمام پست‌ هایی که آماده کرده‌ اید را منتشر نکنید.

 

ممنون که تا اینجای این مقاله همراه ما بودید، فقط یک نکته‌ که در طول مقاله فراموش شد این بود که توجه داشته باشید از هر سایتی فالوور ارزان را خریداری نکنید چون احتمال تقلب وجود دارد. و ما یک سایت را به شما معرفی می‌ کنیم که خودتان می‌ توانید وارد این سایت شوید. شما برای خرید فالوور ارزان و یا خرید فالوور می‌ توانید وارد سایت پارس فالوور شوید. و یا خرید فالوور از پارس فالوور را در گوگل سرچ کنید تا به‌ طرف سایت پارس فالوور بروید، که یکی از مرجع‌ های خرید فالوور ارزان در ایران می‌ باشد، خیلی ممنونیم که تا اینجای این مقاله را خواندید. تا جایی‌ که در توان بود سعی کردیم تجارب خود در زمینه اینستاگرام را به شما انتقال دهیم و شما با استفاده از این 5 روش بتوانید به جذب فالوور بهتری در اینستاگرام برسید. اگر نظر یا انتقادی دارید می‌ توانید در زیر این پست و در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا بررسی شود.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید