ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام

به کمک این اپلیکیشن، اعضای کانال تلگرامتان را افزایش دهیدنسخه 4.00.300

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : پیام‌رسان‌ها
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 4.5 مگابایت

اپلیکیشن تلگرام فقط برای پیام رسانی نیست و بعضی افراد با استفاده از آن، کسب و کارهای درآمدزایی راه انداخته اند. کافی است یک کانال تلگرامی با محتوای خوب و تعداد اعضای زیاد داشته باشید تا با جذب تبلیغات، درآمد کسب کنید. به کمک برنامه ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام میتوانید تعداد اعضای کانال تلگرام خود را افزایش دهید و برای پست های آن بازدید بگیرید. در ادامه با ما همراه شوید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم. سفارش عضو برای کانال تلگرامقبل از شروع کار با اپلیکیشن فوق، باید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دلخواه در آن ثبت نام کنید. با ورود به ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام، تعدادی سکه رایگان به شما تعلق میگیرد که کاربرد آنها، سفارش عضو برای کانال تلگرام میباشد. همچنین گزینه های دیگری در منوی اصلی این برنامه اندرویدی به چشم میخورند که آنها را در ادامه نام برده ایم.

ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام، راه خوبی برای افزایش درآمد از تلگرام است.
  ثبت سفارش جدید مهمترین بخش برنامه فوق، مربوط به ثبت سفارش عضو برای کانال تلگرام و گروه یا سفارش بازدید برای پست های تلگرام میشود. در این قسمت از ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام، 3 گزینه در اختیار شما قرار میگیرد: افزایش ممبر کانال : با لمس این گزینه ابتدا باید آیدی کانال و سپس تعداد اعضای موردنیازتان را وارد کنید. هزینه هر عضو، 1 سکه میباشد که از 50 عدد به بالا شروع میشود. ممبر گروه و سوپرگروه : دومین گزینه ثبت سفارش، درخواست ممبر برای گروه یا سوپرگروه تلگرام است. در اینجا نیز ابتدا باید لینک گروه و سپس تعداد اعضای موردنیاز خود را وارد کنید. هزینه هر عضو برای گروه یا سوپرگروه، 2 سکه میباشد و از 50 عدد به بالا شروع میشود. بازدید پست کانال : این گزینه برای افزایش بازدید پست های تلگرام به کار میرود. کافی است لینک عمومی کانال و تعداد بازدید مورد نیاز برای هر پست را وارد کنید. 50 پست آخر کانال به همین تعداد، بازدید خواهند خورد.   نکته : بعد از ثبت سفارش توسط شما، سرورهای برنامه آن را انجام میدهند و نیازی به عضو شدن در کانال یا گروه دیگر نیست.   لیست سفارشات اخیر شما میتوانید همه سفارش هایی که در ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام ثبت کرده اید را از این قسمت مشاهده و پیگیری نمایید. گزارش هایی که در این بخش برای هر سفارش نشان داده میشوند عبارتند از:
 • شماره سفارش
 • نوع سفارش
 • کانال یا گروه ثبت شده
 • وضعیت انجام سفارش
 • تعداد درخواستی
  نکته : تغییرات لحظه ای سرور برنامه را میتوانید از طریق کانال تلگرام آن با آیدی ircafemember ببینید.   افزایش سکه برای افزایش سکه و ثبت سفارش در اپلیکیشن فوق دو راه وجود دارد. خرید بسته های سکه یا مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی. با دیدن هر ویدیو فقط 1 سکه به شما تعلق میگیرد. اگر نیاز به تعداد سکه بیشتر دارید، بهتر است بسته های 100 تا 5000 تایی موجود را خریداری کنید.   درباره رابط کاربری برنامه این اپلیکیشن از ظاهر کاربرپسندی بهره میبرد و قالب گرافیکی آن، یکپارچه است. از لحاظ جابجایی بین صفحات نیز مشکل خاصی در ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام به چشم نمیخورد و استفاده از آن راحت میباشد. البته انتظار میرفت که در طراحی محیط برنامه فوق، از استانداردهای متریال دیزاین استفاده شود تا در همه گوشی ها، واکنش گرا باشد.  
ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام با بیش از 10000 بار نصب و تعداد زیادی امتیاز 5 ستاره، ثابت کرده که وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد. شما هم میتوانید برای افزایش اعضای کانال تلگرام خود از این اپلیکیشن اندرویدی کمک بگیرید.
سفارش بازدید برای پست های تلگرام
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • عملکرد صحیح و بدون خطا
 • عدم نیاز به عضو شدن در کانال های تلگرام
 • رابط کاربری کم نقص
 • استفاده راحت برای همه
 • اطمینان از انجام سفارشات
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه این برنامه اندرویدی درواقع به امکانات بیشتری نیاز ندارد هرچند انتظار میرفت بخش لیست سفارشات اخیر آن پیشرفته تر باشد. البته تولیدکنندگان ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام سعی کرده اند که با پشتیبانی تمام وقت این کمبود را جبران نموده و به کاربران اطمینان کامل بدهند. امیدواریم که در نسخه های بعدی این اپلیکیشن، ایده پردازی های بیشتری ببینیم.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  اشکان
  این برنامه یه کلاهبرداره منم چند روز پیش ممبر خریدم اما اضافه نکرد پشتیبانی هم اصلا پاسخ نمیده

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  Hoot
  من این برنامه رو به هیچ عنوان قبول ندارم به چند دلیل ۱. گزینه ممبر گروه یا سوپر گروه داره ولی اجرا نمیکنه میگه هنوز امکانش نیست . ۲. من ۳ هفته پیش ممبر خواستم برای کانالم ولی هنوز اضافه نشده . ۳. گزینه پشتیبانی تمام وقت داره ولی پاره وقتم نیست . به هیچ عنوان پاسخگو نیستند . ?

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود برنامه اندرویدی ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام