اپلیکیشن تله چنلز

تله چنلز، مجموعه ای از بهترین کانال های تلگرام با موضوعات متنوعنسخه 1.3

4.67 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه تله چنلز (کانال یاب تلگرام) از بازار سازنده : محمدرضا عربی

پیام رسان محبوب تلگرام، بیش از 20 میلیون کاربر در ایران دارد و تعداد کانال های آن در حال نزدیک شدن به عدد 1 میلیون میباشد. پیدا کردن کانال تلگرامی مناسب با موضوع مورد علاقه، کار سختی به نظر میرسد اما به کمک برنامه تله چنلز میتوانید بهترین کانال های تلگرام را بیابید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن اندرویدی، ما را در نقد و بررسی آن همراهی کنید. مجموعه کانال های تلگراموظیفه اپلیکیشن فوق، معرفی کانال های تلگرام با موضوعات مختلف میباشد و از این لحاظ، محتوای کاملی دارد. اگر به دنبال یک کانال تلگرام با موضوع مورد علاقه خود میگردید، کافی است در لیست های طولانی تله چنلز جستجو کنید. این برنامه اندرویدی دارای یک ابزار جستجو نیز هست که در یافتن کانال ها با اسم و موضوع دلخواه به شما کمک میکند. با تایپ نام کانال در این ابزار، پیشنهادهای مشابه نشان داده میشوند.   نکته : کانال های تلگرامی معرفی شده در برنامه فوق، توسط مدیران آنها به ثبت رسیده است. برای تبلیغ کانال خود در این اپلیکیشن و معرفی آن به دیگران، باید به وبسایت تله چنلز بروید. تعرفه های مربوط به این کار، از منوی کناری و گزینه تبلیغات در دسترس میباشد. از تله چنلز به عنوان یک کانال یاب تلگرام با محتوای غنی استفاده کنید.   مجموعه ای غنی از کانال های تلگرام در بالای صفحه اصلی تله چنلز، یک اسلایدشو به چشم میخورد که بنرهای تبلیغاتی مربوط به کانال های تلگرام در آن نشان داده میشود. زیر این اسلایدشو، فهرستی از کانال ها میبینید که از 3 بخش تشکیل شده است: ویژه ها : کانال هایی که مدیر آنها موقع ثبت از جایگاه ویژه استفاده کرده باشد، در این بخش به نمایش درمی آیند. جدیدترین ها : آخرین کانال های ثبت شده را میتوانید در این لیست مشاهده نمایید. بهترین ها : در این قسمت، کانال هایی قرار گرفته اند که بیشترین تعداد لایک را دارند. همانطور که ملاحظه میکنید، فهرست کانال های تلگرام در ابتدا شامل همه موضوعات میشود اما اگر به دنبال موضوعی خاص هستید، باید بر روی دکمه شناور پایین صفحه اشاره نمایید. حالا دسته بندی کانال ها با بیش از 35 موضوع در اختیارتان قرار میگیرد. علاوه بر این، پیشنهادهای روزانه نیز در یک پنجره شناور نشان داده میشوند.   نکته : با انتخاب هر دسته بندی، محتوای فهرست کانال ها در هر سه بخش بر اساس همان موضوع تغییر میکند.   بهترین کانال های تلگرام  انتخاب هوشمندانه بر اساس مشخصات کانال در ابتدای مطلب به این نکته اشاره کردیم که تعداد کانال های تلگرام به مرز 1 میلیون نزدیک میشود. در بین این تعداد زیاد، بدون تردید کانال هایی با موضوع مشابه نیز هستند که باید مناسب ترین آنها را انتخاب کرد. هرچند تله چنلز سعی کرده تا بهترین مجموعه کانال های تلگرام را گردآوری کند اما با این حال، شاید مواردی با کیفیت محتوای ضعیف در آن وجود داشته باشند. به همین دلیل شما میتوانید در لیست کانال ها، اطلاعاتی از قبیل تصویر، عنوان و توضیح مختصر، موضوع، تعداد بازدید و لایک و همچنین تعداد اعضای یک کانال را ببینید. با دیدن این اطلاعات، تصمیم گیری برای پیوستن به کانال های مناسب، آسانتر خواهد شد. لازم به ذکر است که با لمس هر ردیف و کشیدن آن به سمت چپ، میتوانید از امکانات زیر بهره مند شوید:

 • گزارش تخلف (محتوای نامناسب)
 • گزارش درخواست مالکیت (اگر دیگران کانال شما را ثبت کرده اند)
 • اشتراک گذاری لینک کانال با دیگران
 • پسندیدن
 • مشاهده کانال و عضویت در آن
  نکته : با اشاره بر روی هر کانال، وارد صفحه جزئیات آن میشوید که شامل عنوان و توضیح کامل، آیدی، لینک کوتاه معرفی در وبسایت تله چنلز و دکمه های اشتراک گذاری میگردد.   نکاتی درباره رابط کاربری برنامه باید گفت که تله چنلز از قالب گرافیکی یکپارچه و جذابی بهره میبرد. دلیل این جذابیت، استفاده از رنگبندی زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و زیبا میباشد. از طرف دیگر، پیاده سازی رابط کاربری اپلیکیشن فوق با رعایت استانداردهای لازم انجام گرفته است. به همین دلیل، جابجایی بین بخش های مختلف آن با سرعت بالا و حداقل پیچیدگی انجام میشود و به راحتی میتوانید از امکانات آن استفاده کنید. البته نواقص جزئی هم در این میان مشاهده شد که قابل چشم پوشی هستند.
  تله چنلز انتخاب خوبی برای پیدا کردن بهترین کانال های تلگرام میباشد که محل مناسبی برای تبلیغ کانال تلگرام نیز هست. برای دانلود این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان، میتوانید به کافه بازار مراجعه نمایید.
معرفی کانال تلگرامقابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • محتوای غنی با موضوعات متنوع
 • امکانات جانبی مفید
 • عملکرد صحیح با حداقل خطا
 • رابط کاربری روان و زیبا
نقاط ضعف برنامه
 • عدم امکان ثبت کانال از طریق برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه با توجه به توضیحاتی که دادیم، تله چنلز نیاز به قابلیت های بیشتری ندارد و در همین حد نیز وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد. البته اگر به جای مراجعه به وبسایت، امکان ثبت کانال از طریق خود اپلیکیشن وجود داشت، کارایی بیشتری را از این برنامه اندرویدی میدیدم. همچنین انتظار میرفت امکانات دیگری مثل نشان کردن کانال ها نیز در آن ببینیم. ایده پردازی های بیشتر را به تولیدکنندگان برنامه فوق واگذار میکنیم و منتظر پیشرفت آن در نسخه های بعدی هستیم.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود برنامه اندرویدی تله چنلز