معرفی بهترین بازی های تلگرامی

بهترین بازی های تلگرامی کدامند؟

تلگرام در سال ۲۰۱۶ پلت فرم بازی رو تحت پیام رسان تلگرام راه اندازی کرد. در مدتی کوتاه بازی های زیادی توسط توسعه دهنده های بازی، برای این پلت فرم ساخته شد. در این مطلب میخواهم چند نمونه از بهترین بازی های تلگرامی رو به شما معرفی کنم. با این پلت فرم میتونید با دوستانتون به راحتی بازی و رقابت کنید.  

Don’t Die in @DontDieBot

یک بازی بسیار چالش برانگیز اما آسان! در هر مرحله یک کلید وجود داره که شما باید با برداشتن این کلید در رو باز کنید تا وارد مرحله بعد بشید. اما حواستون باشه که زامبی ها شما رو نبینند، وگرنه کارتون تمومه.

 

iBasket in @ludeiBot

اگه دنبال بازی شاد، با حال و با رنگ های جذاب میگردید، iBasket رو از دست ندید. در این بازی شما باید در ۹۰ ثانیه توپ ها رو به سمت تور پرتاپ کنید و بیشترین امتیاز رو جمع کنید.
نکته : پرتاب هایی که به صورت کامل در سبد قرار بگیرند ۵ ثانیه به زمان شما اضافه میکنند.
 

 

Kung Fu Inc in @gamee

در دو طرف شما دستگاه های وکیوم قرار دارند که باید با ضربات کنگ فو و مشت روی سمت چپ و راست صفحه بزنید و آنها رو از بین ببرید. در حالت چند نفره باید سعی کنید بیشترین رنک رو بدست بیارید و با ضربات پشت سر هم کمبو بگیرید.

Jumper Frog in @microgamesbot

جامپر فراگ یه بازی قدیمیه که اگر کمتر از دهه شصت باشید احتمالا اون رو به یاد نمیارید. شما باید سعی کنید از این سمت به آن سمت خیابان برید و رودخانه رو رد کنید. در این بین باید مواظب ماشین ها باشید و در رودخانه هم نیفتید. این بازی چالش های جالبی داره که میتونه ساعت ها شما رو سرگرم کنه.  

 

2048 in @awesomebot

بازی ۲۰۴۸ رو حتما میشناسید و نسخه اندروید یا آی او اس این بازی رو امتحان کردید. حالا این بازی معروف و سرگرم کننده رو میتونید در تلگرام به راحتی بازی کنید و ساعت ها مشغول بشید.  

Hextris in @awesomebot

احتمالا این بازی رو هم باید بشناسید. یه بازی خیلی ساده اما شدیدا رقابتی! بازی Hextris رو در گروهای چت خودتون به اشتراک بذارید و ببینید که افراد چقدر سعی میکنند تا رقابت کرده و بیشترین رکورد رو بزنند.   اگر شما هم بازی های دیگه ای رو میشناسید به ما بگید تا در این لیست اضافه کنیم یا در قسمت نظرات بنویسید تا سایرین هم استفاده کنند.  

اینها را هم بخوانید