نوبتی، نوبت دهی آنلاین

با نوبتی، نوبت بگیرید، نوبت بدهیدنسخه 1.4

4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کسب و کار
 • قیمت : رایگان
 • حجم : ۱۳٫۷ مگابایت

یکی از راه های ایجاد وجه تمایز بین همکاران و رقبا ارائه خدمات با کیفیت و بهتر است. از طرفی ارائه این خدمات گاهی ملزم به استفاده از امکانات به روز مانند اینترنت و آی تی می باشد و گاهی هم هزینه بر است. یکی از راه های افزایش کیفیت خدمات به مشتریان، ایجاد صرفه جویی در زمان از طریق نوبت دهی می باشد که باعث ایجاد نظم برای خدمت دهنده و در نهایت رضایت مشتریان میشود. با سامانه نوبت دهی و نوبت گیری نوبتی میتوانید خدمات خود را تعریف کنید تا مشتریان شما به صورت آنلاین نوبت خود رو در روز و ساعت دلخواه رزرو کنند.   به مشتریان خود نوبت بدهید اگر میخواهید از امکان نوبت دهی در نوبتی استفاده کنید، باید هنگام ثبت نام یا در قسمت تنظیمات در منوی کناری گزینه من نوبت دهنده هستم را فعال کنید. دانلود برنامه نوبتی پس از فعال سازی، در منوی کناری گزینه ایجاد نوبت دهی افزوده می شود. آن را انتخاب کنید. در صفحه نمایش داده شده نوع شغل خود را انتخاب کنید و سپس جزییات مورد نیاز مانند استان، شهر، تصویر پروفایل، شبکه های اجتماعی، توضیحات و موقعیت جغرافیایی روی نقشه را وارد کنید. در مرحله بعد میتوانید نحوه نوبت دهی که شامل نوع خدمت و زمان بندی است را تعریف کنید. برای ویرایش و بررسی نوبت های ایجاد شده، به منوی کناری در صفحه نوبت دهی من مراجعه کنید. دانلود اپلیکیشن نوبتی یکی دیگر از امکاناتی که برای خدمات دهندگان در اپلیکیشن اندرویدی نوبت دهی قرار گرفته، درج مطلب هست. با این امکان میتوانید مطالب مرتبط با شغل خود همراه با تصویر قرار دهید و مشتریان را با خدمات خود بیشتر آشنا کنید. در واقع با قسمت میتوانید برای شغل خود بازاریابی کنید. دانلود برنامه نوبتی   در وقت صرفه جویی کنید و آنلاین نوبت بگیرید در صفحه اصلی نوبتی همه خدمات مورد نیاز شما نمایش داده شده اند. اگر سرویس خاصی را مد نظر دارید میتوانید در قسمت بالای صفحه با وارد کردن عنوان، آن را پیدا کنید و یا حتی به تفکیک استان و شهر به جستجوی آن بپردازید. در بالای صفحه می توانید گزینه مرتب سازی را انتخاب کنید و از بین ۴ گزینه جدیدترین، قدیمی ترین، محبوب ترین و نزدیک ترین خیلی سریعتر به خدمات مورد مورد نظر دست پیدا کنید. رزرو بلیط آنلاین گزینه محبوب ترین ها بر اساس تعداد دنبال کننده برای پست های ارسال شده توسط نوبت دهنده، تعداد لایک، تعداد نوبت های رزرو شده بهترین خدمات دهندگان را برای شما نمایش می دهد. بعد از آن که خدمت مورد نظر را یافتید، با انتخاب آن مشخصات بیشتر را در صفحه جداگانه مشاهده می کنید. در همین صفحه می توانید نوبت خود را در ساعت دلخواه رزرو کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید. دانلود برنامه نوبتی اگر آدرس خدمت دهنده را بلد نیستید یا در پیدا کردن آن مشکل دارید میتوانید از امکان مسیربابی بر روی نقشه استفاده کنید. این امکان هم فراهم شده تا با استفاده از اپلیکیشن های پیشرفته دیگری مثل گوگل مپ بتوانید مسیریابی بهتری را داشته باشید. رزرو بلیط آنلاین از دیگر امکانات نوبتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاهده نوبت های رزرو شده
 • دنبال شده ها
 • جستجوی خدمات یا مشاغل بر روی نقشه
 • مشاهده آمار مانند تعداد رزرو کاربران، نوبت ایجاد شده، آخرین تراکنش ها
 • مشاهده پیام ها و اعلانات
  اگر از سامانه نوبتی به صورت مداوم استفاده میکنید، میتوانید موجودی خود را افزایش دهید و خیلی سریعتر و راحت تر نوبت های بعدی مورد نیاز را رزرو کنید، برای این کار کافی است به بخش مالی در منوی کناری بروید.   نوبتی را معرفی کنید و پول بگیرید شما در نوبتی میتوانید با معرفی نوبتی به دیگران موجودی خود را افزایش دهید، اگر نوبتی را به کاربران عادی معرفی کنید مبلغ 300 تومان و اگر نوبتی را به خدمات دهندگان (آرایشگر ، پزشک و مشاور و ...) معرفی کنید مبلغ 1800 تومان به موجودی وی اضافه خواهد شد و آن مبلغ موجودی را میتواند در رزرو نوبت استفاده کند و یا درخواست واریز بزند. در منوی کناری و با انتخاب گزینه معرفی به دوستان می توانید از این امکان استفاده کنید.   نکته : در صورتی که مایل هستید میتوانید از نسخه وب نوبتی هم استفاده کنید. برای اینکار به آدرس https://nobati.co مراجعه کنید.

نقاط قوت و ضعف

 • امکانات متعدد و کافی برای نوبت دهنده و نوبت گیرنده
 • رابط کاربری زیبا
 • ضعف تجربه کاربری در بعضی از قسمت ها

پیشنهادات اپریویو برای توسعه دهنده

 • سامانه نوبتی با اینکه در آغاز راه هست اما امکانات خوبی را هم برای خدمات دهندگان و هم خدمات گیرندگان فراهم کرده و در بسیاری از موارد مشکلات آن ها را حل میکند. پیشنهادات اپریویو بیشتر در مورد تجربه کاری هست مانند قرار دادن راهنما در بعضی قسمت ها به صورت دیالوگ، بولد شدن آیکون های منوی پایینی صفحه اصلی در صورت انتخاب، بسته شدن منوی کناری با کشیدن انگشت به راست، استفاده از آیکون های مناسب تر و ...

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود نوبتی، نوبت دهی آنلاین