خدمات ارزش افزوده گوشی

آموزش غیر فعال کردن خدمات ارزش افزوده پیامکی

خدمات ارزش افزوده یا Value Added Service که به اختصار VAS نامیده میشه، نوعی خدمات پیامکی محسوب میشه که با همکاری بعضی از تولیدکنندگان محتوا و اپراتورها ارائه میشه. برای مثال حتما شما هم، پیامک هایی با محتوای زیر رو دریافت کرده اید:

با شرکت در مسابقه و پاسخ صحیح به ۱۰ سوال شما هم برنده خوش شانس ما باشید. هر سوال ۵۰ تومان، برای شروع عدد ۱ را ارسال نمایید. 
اگر عدد مورد نظر رو ارسال کنید با هر سوالی که پاسخ میدهید مبلغ ۵۰ تومان به هزینه قبض شما افزوده میشه و یا از شارژ شما کم میشه. بعضی مواقع امکان داره شما از عضویت در این خدمات ارزش افزوده پشیمون بشید و بخواهید انصراف بدید که این هزینه برای شما اعمال نشه. در این مطلب میخواهم به شما یاد بدم که چطوری این کار رو بکنید.   در ابتدا کد #1*800* رو شماره گیری کنید. وقتی اینکار رو کردید، اپراتور پیامی به شما ارسال میکنه که نتیجه رو به زودی به شما اعلام میکنه. چند لحظه که صبر کنید پیامکی برای شما ارسال میشه. اگر سرویس فعالی نداشته باشید پیامکی با متن زیر را دریافت میکنید:
مشترک گرامی شما دارای سرویس فعال نمی باشید.
  در صورتی که سرویس فعال داشته باشید، برای هر سرویس نحوه غیرفعال کردنش رو با پیامک، به شما آموزش میده و به راحتی میتونید سرویس مورد نظر رو غیرفعال کنید. این عملیات رو برای همه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل میتونید انجام بدید. پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکنید تا هزینه اضافی روی قبض های تلفن همراه شما به وجود نیاد.  

اینها را هم بخوانید