بمب حبابی (نسخه جدید)

معرفی، نقد و بررسی بازی بمب حبابی (نسخه جدید)نسخه 2.2

0 5 0 1
  • دسته : معمایی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 13 مگابایت
سازنده : استودیو Bluebulk

چند روز قبل یک بازی اندرویدی تحت عنوان "بمب حبابی" را بررسی کردیم و با آن آشنا شدیم. هم اکنون نسخه ای جدید از این بازی در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است که تغییرات عمده ای در ظاهر آن مشاهده میشود. در ادامه این تغییرات را بررسی میکنیم.

بمب حبابی

گرافیک و رابط کاربری:

در نسخه قبل همانطور که ذکر شد در طراحی منوها چه از نظر زیبایی و چه از نظر دسترسی آسان کمبودهایی دیده میشد. در آپدیت جدید منوی شروع جذاب تر شده و انیمیشن هایی نیز در آن به چشم میخورد. همچنین دکمه بازگشت نیز برای منوی انتخاب مراحل بازی درنظر گرفته شده است. یک مورد خوب که به نسخه جدید "بمب حبابی" افزوده شده این است که پس از پایان هر مرحله منویی باز میشود و در آن امتیاز مرحله نشان داده میشود. حال انتخاب با کاربر است که با استفاده از گزینه های موجود، آن مرحله را دوباره انجام دهد و یا به مرحله بعدی برود. بزرگترین تفاوت نسخه جدید با نسخه قبلی نیز، تغییر نمای بازی است و بازی در نمای افقی انجام میپذیرد. باتوجه به این دگرگونیها که باعث زیباتر شدن محیط "بمب حبابی" شده است، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش میدهد.

بمب حبابی

گیم پلی:

در این بخش تغییرات چندانی با نسخه قبلی این بازی اندرویدی دیده نمیشود. فیزیک بازی هنوزهم مطلوب به نظر نمیرسد هرچند قدرت تخریب بمب ها نسبت به قبل کمی معقول تر شده است. امتیاز AppReview نیز در این بخش تغییر چندانی نمیکند و 3 از 5 خواهد بود.

بمب حبابی

قیمت:

تولیدکنندگان این بازی اندرویدی برای اعمال اصلاحات نسخه جدید آن، هزینه ای درنظر نگرفته اند. هنوز هم میتوانید بازی "بمب حبابی" را به طور رایگان دریافت کنید. امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 میباشد.

نظر شما درباره تغییرات جدید این بازی چیست؟ آیا کیفیت بیشتر در گرافیک و رابط کاربری شما را مجاب به دریافت و نصب نسخه جدید بازی "بمب حبابی" میکند؟

 

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟